Sinemalar.com

Scarlett Johansson Erkekleri Baştan Çıkaracak!

Scarlett Johansson Erkekleri Baştan Çıkaracak!
3 Ocak 2014

Scarlett Johansson'ın erkekleri baştan çıkararak yok eden bir uzaylıyı canlandırdığı, yılın beklenen bilimkurgusu Under the Skin/Derinin Altında, Türkiye'de ilk kez 13. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali'nde

13 Şubat’ta başlayacak 13. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali’nin programında yer alan filmlerden biri de, Scarlett Johansson’ın erkekleri baştan çıkararak yok eden bir uzaylıyı canlandırdığı bilimkurgu Under the Skin/Derinin Altında.

Radiohead’den Massive Attack’e, pek çok ünlü gruba çektiği videolarla ve Sexy Beast, Birth filmleriyle tanıdığımız Jonathan Glazer’ın yönettiği Derinin Altında, kendisine seksi bir kadın imajı vererek erkekleri avlayan tehlikeli bir uzaylıyı anlatıyor. Yolda gördüğü yalnızca belirli özelliklere sahip otostopçu erkekleri arabasına alan ve onları baştan çıkararak yok eden uzaylı rolünde Scarlett Johansson’ı izleyeceğimiz bu etkileyici bilimkurgu, Kuzey İskoçya’nın donuk ve sessiz manzarası eşliğinde seyirciyi büyülüyor.

Michel Faber'ın Türkçede de yayımlanan aynı adlı kitabından uyarlanan Derinin Altında, “İnsanın derisinin altında yatan şeyler hayvanınkinden ne kadar farklı?” sorusunu soran çarpıcı bir fikre doğru ilerliyor. David Bowie’nin oynadığı 1976 tarihli klasik bilimkurgu “The Man Who Fell to Earth/Dünyaya Düşen Adam”ın kadın versiyonu olduğu yorumları yapılan film , İngiliz görüntü yönetmeni Daniel Landin’in kusursuz çalışması ve Micachu kısa adıyla tanınan İngiliz besteci ve şarkıcı Mica Levi’nin yılın en iyi soundtrack’leri listesinde mutlaka yer alan müzikleriyle yılın kült olmaya aday filmlerinden biri.

Haber Kaynağı radikal.com.tr

Tüm yorumlar (8)

Avatar
bahadirari (Amatör) | 18 Temmuz 2014, 00:13

İmdb puanına aldanarak izledim.Ben hayatımda 2 saate yakın bu kadar anlamsız bir film izlemedim görmedim duymadım.Sanat filmi desen değil,Hollywood filmi desen hiç değil.Çekilir bir yanı yok.Uzak durun izlemeyin izletmeyin.10/0,1

Cevap Yaz
0
0
omer_ergezer (Amatör) | 8 Ocak 2014, 15:16

Güzelliğiy le Avengers taki Ajan rolüyle bile baştan çıkarıyordu.

Cevap Yaz
0
0
Tortuna (Figuran) | 5 Ocak 2014, 02:01

Güzel bir konu ve Scarlett Johansson:)

Cevap Yaz
0
1
Filmcanavar (Amatör) | 4 Ocak 2014, 19:47

aşığım şuna ya

Cevap Yaz
0
0
ysfaz (Amatör) | 4 Ocak 2014, 10:25

Sarışın esmer farketmez dedirten ender kadınlardan biri...

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz