Sinemalar.com

Batman vs Superman Filminden 131 Milyon Dolarlık Dev Bütçe

3 Ocak 2014

Zack Snyder’in yeni filmi Batman vs. Superman’in sahne arkası bilgileri gelmeye başladı. Michigan Film’in Halkla İlişkileri Müdürü Michelle Grinnell’ın İnquisitr’a yaptığı açıklamalarla birlikte, bu zamana kadar gelen en büyük yapımlardan birisi olacağı ve 131 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olacağı açıklamasını yaptı.

 

Bununla birlikte Detroit Free gaztesinin yayınladığı bilgilere göre, filmin çekimleri sırasında yedi adet ses stüdyosuyla çalışılacağı ve 6.000 kişiye iş olanağı sağlayacağı açıklandı.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Henry Cavill, Ben Affleck, Gal Gadot, Amy Adams, Diane Lane, ve Laurence Fishburne gibi isimler yer alacak.

 

Popüler Yorumlar

AweSome61 (Dublör) | 4 Ocak 2014, 00:26

Aslında kendiniz gerekli cevabı veriyorsunuz zaten. Bale'den önce herkes Michael Keaton'ı gerçek Batman olarak görüyordu. Hatta Micheal Keaton, Batman olarak seçildiğinde o dönem bu seçim beğenilmemişti. Ama Micheal Keaton'ın performansından sonra Batman'e hiç benzememesine rağmen insanlar onu Batman olarak benimsedi. Bale seçildiğinde de Batman denince akla Micheal Keaton geliyordu ama yine de gidilip filmler izlendi. Hiç kimse Batman, Micheal Keaton'dır ben gidip Bale'in Batman'ini izlemem demedi. Bugün de akla Bale gelmeye başladı. Belki 2 yıl sonra Ben Affleck olacak. Aynısı Superman için de geçerli. Bu yıla kadar akla Christopher Reeve gelirdi. Ama Henry Cavill o kadar başarılıydı ki rolde Christopher Reeve gibi Superman'le özdeşleşen birinin peşinden Superman olarak kabul gördü. Brandon Routh tip olarak Superman'i andırsa da bugün insanlara Brandon Routh mu, Henry Cavill mi diye sorsak büyük çoğunluk Henry Cavill diyecektir. Henry Cavill seçildiğinde aşırı derecede karşı çıkan insanlar bile onun performansından memnun kaldılar, filmi beğenmeyenler bile Henry Cavill'in performansından memnun kaldı. Ayrıca Rocky ve Rambo'ya çekilecek rebootlardaki durumla, çizgi roman uyarlamalarına çekilecek rebootlardaki durumları karşılaştırmak pek de doğru değil. Tamamiyle farklı durumlar var aralarında.

0
5
mehmetkcr3 (Figuran) | 3 Ocak 2014, 20:11

Batman Christian Bale değilse tadı olmaz

0
4

Tüm yorumlar (33)

Avatar
MustafaKaradag (Amatör) | 1 Mayıs 2014, 19:38

harcanan Bütçeyinin iki misli az hasılat kazanırlar da o boktan herifi bide Batman yapmazlar Bale dururken

Cevap Yaz
2
0
orhandereli18 (Figuran) | 25 Temmuz 2014, 02:58

Balelın suçu o kabul etmedi

0
1
MustafaKaradag (Amatör) | 1 Mayıs 2014, 19:36

Batman değince aklıma ilk Christian Bale dir kim nederse desin Batman daha önçeki filimlerine de baktım hatta ilk eskilere baktim bilerek oyuncu performansları nasıl hangisi daha iyi diye tabiki Christian Bale sizin şu ben affleck oyuncu bile değilken BATMAN gibi bir karakteri oynamayı haketmiyor yönetmenin ben ta a..... k .....

Cevap Yaz
3
0
omer_ergezer (Amatör) | 8 Ocak 2014, 15:18

Bu para çok büyük bi mitar.Ama sinema dünyasındaki bu iki karakterde çok sevilen iki karakter.Bu parayı katlayabilime ihtimali yüksek.

Cevap Yaz
0
0
RobertRobertDeNiro (Dublör) | 5 Ocak 2014, 19:30

Batman ve Supermen'i adeta yeniden yaratan C. Nolan bu filmde sadece yapımcı olması film adına eksi bir puan.senaryo koltuğunda olmalıydı. filme dev bütçe ayrılması iyi bir film olacağı anlamına gelmez.örneğin.Maskeli Süvari.! pek beğenilmedi.gişede umduğunu bulamadı..

Cevap Yaz
0
1
efe64 (Dublör) | 5 Ocak 2014, 14:25

Film 3D'mi olacak? Bununla ilgili bir açıklama yapıldı mı?

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz