Şeytan Bebek New York Sokaklarında!

15.01.2014 10:53

Ülkemizde 24 Ocak’ta vizyona girecek olan Şeytanın Günü isimli korku filminin tanıtım videosu için üretilen “Şeytan Bebek” New York sokaklarına korku saldı!

 

Hummalı bir çalışma sonucu mimikleri, sesi ve hareketleriyle neredeyse gerçeğe dönüşen bebeği bir anda karşılarında görenler, muhtemelen uzun süre unutamayacakları anlar yaşadılar.

 

New York sokaklarında korku salan bu bebek Şeytanın Günü filmi için tasarlandı. 24 Ocak'ta vizyona girecek olan Şeytanın Günü filminde Allison Miller, Zach Gilford ve Sam Anderson gibi isimler yer alıyor. 

 

Filmin konusu ise; balayları sırasında gizemli, garip bir gece geçiren Samantha ve Zach, kendilerini bu kadar erken olmasını hiç beklemedikleri bir gebelikle karşı karşıya bulurlar. Gerçek bir aile olmaya doğru attıkları adımları kamerayla sürekli kaydeden Zach, Samantha'nın gittikçe garipleşen davranışlarını önce hamileliğiyle ilgili zanneder. Aylar geçtikçe genç kadının bedeni ve ruhsal durumundaki karanlık değişimlerin sebebinin çok daha korkutucu ve uğursuz bir güç olduğu ortaya çıkacaktır.