Sinemalar.com

Nejat İşler Yoğun Bakımda!

19 Ocak 2014

Ünlü sanatçı Nejat İşler, Bodrum'da bulunduğu sırada rahatsızlandı ve hastaneye kaldırıldıktan sonra yoğun bakım ünitesine alındı.

Ünlü oyuncu Nejat İşler'in, gelişen septik şok sonucunda akciğerlerinin ciddi şekilde etkilendiği bildirildi.

Acıbadem Bodrum Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın Aksoy, yaptığı yazılı açıklamada, sanatçı Nejat İşler'in, 17 Ocak'ta saat 00.15 sıralarında hastanelerinin acil servisine başvurduğunu belirtti.

Acil serviste yapılan muayene ve tetkikler sonucunda İşler'in tedavisine yoğun bakım servisinde devam edilmesine karar verildiğini aktaran Aksoy, şunları kaydetti: "Muayene ve tıbbi tetkikler sonrasında hastamızda, şiddetli akciğer enfeksiyonuna bağlı solunum yetmezliği ve enfeksiyonun çok ilerlemiş olmasına bağlı olarak septik şok tablosu saptandı. Septik şok, çoklu organ yetmezliği ile seyreden ve yüksek hayati riskin oluşabildiği klinik bir tablodur. Bu tanı sonucunda tedavisi, yoğun bakım ünitesinde devam ettirilmektedir. Hastamızda gelişen septik şok sonucunda akciğerleri çok ciddi şekilde etkilenmiştir. Aynı zamanda böbrekler, kalp ve kan hücrelerinin ve karaciğerin de bu durumdan etkilendiği tespit edilmiştir. Solunum cihazına bağlı olduğu için uyutulan hastamızın tedavisi halen yoğun bakım ünitesinde devam etmektedir. Hastamız, göğüs hastalıkları, yoğun bakım, enfeksiyon hastalıkları, gastroenteroloji ve kardiyoloji uzmanları tarafından takip edilmektedir."

Haber Kaynağı Cumhuriyet

Popüler Yorumlar

hadcanm (Amatör) | 19 Ocak 2014, 12:49

geçmiş olsun dileğinde bulunanlara olumsuz puan veren arkadaşlar neyin kafasındasınız? bir insanın hasta olması ya da hayatını kaybetmesi hoşunuza mı gider?

0
4

Tüm yorumlar (12)

Avatar
yoyoyoyo (Dublör) | 20 Ocak 2014, 09:09

Allah acil şifalar versin inşallah..

Cevap Yaz
0
0
mevirik (Dublör) | 20 Ocak 2014, 06:08

ajdarla takas edebilsek keşke

Cevap Yaz
0
0
XJohnnyDepp (Amatör) | 19 Ocak 2014, 23:42

Acil şifalar . Bir an önce iyileşmesini diliyorum.

Cevap Yaz
0
0
gulykurtar (Amatör) | 19 Ocak 2014, 22:30

Acil şifalar diliyorum..

Cevap Yaz
0
0
ashles (Dublör) | 19 Ocak 2014, 18:52

2 adım ötemde komada yatıyor ve elım kolum baglı

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz