Sinemalar.com

Thor Karanlık Dünya Filminin Silinen Sahnesi Burada

5 Şubat 2014

Thor serisinin ikinci filmi olan Karanlık Dünya filmi 1 Kasım'da Türkiye'de vizyona girmişti. Türkiye'de vizyona girdikten sonra toplam 7 milyon TL civarında bir gelir elde etmeyi başardı.

 

Gişedeki bu başarısından sonra yapımcı firma tarafından filmin DVD'si yayınlandı. Bu DVD içerisinde filmin silinen sahnelerine yer verildi. O sahnelerden birisi olan kutlama sahnesi karşınızda.

 

Tüm yorumlar (8)

Avatar
WhiteWalter (Profesyonel) | 20 Nisan 2015, 19:06

Silinmeseydi de olurdu.

Cevap Yaz
0
0
yusufbulutfb (Amatör) | 26 Mart 2014, 18:26

ne dediğini anlamıyoruz tabi ama muhtemelen ilk filmdede olduğu gibi abartarak hemde baya bi abartarak kavga ederken yaptıklarını anlatıyodur ve filmde yayınlanmamasının sebebi bu tarz bi filmde yeterince komik sahne olduğundandır hatta fazla bile kaçmış esprili sahneler yönetmenin aşırı esprili sahneler yüzünden eleştrilmekten korktuğu için bu sahnenin çıkarıldığını düşünüyorum

Cevap Yaz
0
0
zafer_kaya_5891 (Amatör) | 11 Şubat 2014, 17:56

bende kucağındaki çocuğun kellesini kesecek sandım.nede olsa barbarlar...

Cevap Yaz
0
0
arrowTmoon (Dublör) | 6 Şubat 2014, 00:48

madem çekiyon niye siliyon be arkadaş. filmin uzun olup milleti sıkmasın diye mi sildin.? sonra çıkıp filmin silinen sahnelerini yayınlıyor çok iyi bişi yapmışlar gibi.

Cevap Yaz
0
1
swwagger (Profesyonel) | 5 Şubat 2014, 17:41

Niye silmisler ki, belki bu sahne biraz duzeltebilirdi ikinci filmi. Birseyler eksikti o filmde tam anlamadim, ama ne bileyim olaylar hizli gelisti. Benim icin resmen hayal kirikliydi ikinci film, Loki de olmasa yani film izlenmezdi. Bu sahne olsaydi da filme ne bir sey kazandiridi ne de kaybettirirdi.

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz