Sinemalar.com

Leyla ile Mecnun'un Sinema Filmi Mi Çekiliyor?

6 Şubat 2014

Yapımcılar gişenin kokusunu aldı. ‘İşler Güçler’ ekibinin yer aldığı ‘Düğün Dernek’, 6.5 milyon kişi tarafından seyredilince ‘Leyla ile Mecnun’ atağa geçti. Ekrana veda eden dizinin filmi çekilecek.

 

Ekrandan çok sosyal medyada popüler olan ve beyazperdeye uyarlandığında milyonlara ulaşan yapımlara bir yenisi daha ekleniyor. TRT’de 104 bölüm yayınlandıktan sonra ‘Ben de Özledim' adıyla STAR TV’ye geçen ‘Leyla ile Mecnun’ film oluyor. ‘İşler Güçler’in oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrolünde oynadığı Düğün Dernek’in 6.5 milyon kişi tarafından seyredilmesi, Eflatun Film'in sahibi Onur Ünlü’yü harekete geçirdi. Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt gibi isimleri buluşturacak olan filmin çekimlerine yazın başlanacak.  

 

Melis’in rolü hazır

 

MECNUN’un ‘Leyla’sı (Ezgi Asaroğlu) öldükten sonra üçüncü sezonda diziye ‘Leyla Yedinci’ olarak giren Melis Birkan’ın filmde de oynayacağı konuşuluyor. Birkan, son olarak SHOW TV’de izleyiciyle buluşan ‘Saklı Kalan’ adlı dizide rol almıştı. Sadece iki bölüm yayınlanan dizi reytinge kurban gitmişti. 

 

Tüm yorumlar (4)

Avatar
kokkki (Amatör) | 13 Mayıs 2014, 09:19

Ezgi ve Ushan olmadan çekmeyin abi. Ardayız biz tıs tıs tıs

Cevap Yaz
0
0
FightFor1 (Amatör) | 26 Nisan 2014, 18:10

ezgi asaroğlu ve ushan çakır da oynayacaksa öyle seyrederim ancak.

Cevap Yaz
0
0
huseyinbasak (Amatör) | 15 Mart 2014, 13:10

çek in abiler

Cevap Yaz
0
1
tyyr (Artist) | 6 Şubat 2014, 20:52

İçine ettiler LM'nin Ben de özledimle... Daha aynı görmem ki ben onları..

Cevap Yaz
2
0
Görüşleriniz