Sinemalar.com

Kerem Bürsin Homeland Dizisinde!

19 Şubat 2014

En iyi televizyon dizisi dahil bir çok dalda Altın Küre kazanan dizi Homeland ekibinde Güneşi Beklerken dizisinin başrol oyuncusu Kerem Bürsin de yer alacak.

 

Homeland dizisinin dördüncü sezonun çekimleri şu sıralarda başladı. Amerika ile aynı anda Türkiye’de gösterime giren dizisinin son sezonunda Claire Danes’in canlandırdığı CIA ajanı Carrie Mathison’a kurumun İstanbul ofisinin başına geçmesi için teklif sunulur. Bununla birlikte dizinin dördüncü sezonu İstanbul’a taşınır. Bu yüzden de dizi yapımcıları İstanbul sahneleri için mekan arayışına girdikleri sırada, İstanbul çekimlerinde rol alması için Güneşi Beklerken dizisinin başrol oyuncusu Kerem Bürsin ile anlaşıldığı açıkladı.

 

2010 yılında yayınlanan Sharktopus filminde Andy Flynn karakterini canlandıran Kerem Bürsin’in Homeland dizisinde hangi karakteri canlandıracağı açıklanmadı.

 

Tüm yorumlar (4)

Avatar
Nazlhilal (Amatör) | 21 Şubat 2015, 21:37

sevişgenliğimizi gösterebileceğimiz yeni bir mecra daha. Türk oyuncularının performans denilince bir şeyleri yanlış anlıyor olabilme ihtimallerini insanın gözüne sokan bu anlayıştır ki gazetelerde büyük logolarla yazar ''Türk oyuncunun muhteşem performansı Hollywoodu büyüledi !! haberi bir acar bakarsınız ki bizimki kan ter içinde üryan meğer çarşaf altında performans sergilemiş örnek olarak medar-ı iftiharımız Sibel Kekilli, Mehmet günsur,Meryem üzerli, falan filan diye uzar gider. bu arkadaşımız da İnşALLAH öyle bir performans sergilemez.... ki ben bunu yazdığım vakit haberin yayın tarihi tam bir yıl önceymiş asparagas haber olmakla beraber oynasaydı da iyi bir rol verileceği de şüpheliydi zaten!!

Cevap Yaz
0
0
iremnazdemir (Profesyonel) | 9 Temmuz 2014, 02:36

kariyeri adına iyi olur oynaması da adam bizim oyuncumuz değil yıllarını amerika da geçirmiş. sorsan türküm ama memleketim türkiye değil der. haa bunu eleştirmiyorum tabi ki onun seçimi onun yaşamı onun kararı.

Cevap Yaz
0
0
gozdeu (Amatör) | 19 Şubat 2014, 23:44

etkin bir rolde olsada bir oyuncumuz dünya çapında tanınsa :)

Cevap Yaz
0
0
umut666 (Dublör) | 22 Şubat 2014, 00:33

nie sibel kekilli game of throns da 4 sezodur etkin bir rolde oynadı okadar iyi bir dizide hemde

0
0
ErenBerik (Amatör) | 19 Şubat 2014, 22:34

Çok lazımdı...

Cevap Yaz
2
0
Görüşleriniz