Sinemalar.com

Guardians of the Galaxy'nin Fragmanı Karşınızda

19 Şubat 2014

Marvel'ın yeni filmi Guardians of the Galaxy'nin kısa tanıtım fragmanından sonra uzun metrajlı fragmanı yapımcı firma tarafından yayınlandı.

 

James Gunn'ın yönetmenliğini üstlendiği filmde, uzaylı istilasına karşı dünyayı savunmak için bir başka uzaylı ırkının mücadelesini konu alacak. Bu ekibin ismide Galaksinin Gardiyanları.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Chris PrattZoe SaldanaBenicio Del Toro ve Djimon Hounsou gibi isimler yer alırken Bradley Cooper ve Vin Diesel gibi isimler karakterlere sesleriyle can verecekler.

 

Tüm yorumlar (4)

Avatar
HiHitlerAd (Jön) | 25 Şubat 2014, 18:08

Fragman beklediğimin çok altında. Çok çocuk işi olmuş yine. Mekanlar da ben stüdyoyum diye bağırıyor. Djimon ve Batista da hiç yakışmamış.

Cevap Yaz
0
0
VolkanT (Profesyonel) | 21 Şubat 2014, 21:52

1.59 cüneyt arkını gördüm kesin izlerim ardık :D

Cevap Yaz
0
2
iBzEzReKt (Dublör) | 19 Şubat 2014, 20:54

Marvel diyince bir meraklandım ama pek beklediğim gibi gözükmüyor.

Cevap Yaz
0
1
mertercan (Artist) | 19 Şubat 2014, 14:58

ve aylardır beklediğim filmin fragmanı sonunda çıktı. şöyle söyleyebilirim ki film inanılmaz görkemli görünüyor ve diğer yeni çekilen Marvel filmlerindeki gibi komedi ön planda olacakmış izlenimi veriyor. bu arada bilmekte fayda var. Guardians of The Galaxy takımı; X-MEN, The Avengers gibi birbirinden bağımsız bir süper kahraman takımıdır. yani Avengers ile birleşmesini beklerseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. bu arada fark etmiş olmalısınız ilk kez Thor'un devam filminde görülen The Collector bu filmde de yer alıyor. mükemmel olucak. çok heyecanlıyım.

Cevap Yaz
0
3
mertercan (Artist) | 19 Şubat 2014, 18:59

zaten bağlantı olucak. her Marvel filmi birbiriyle bağlantılı zaten kastettiğim bu değil :D

0
0
ilyas_bey (Amatör) | 19 Şubat 2014, 18:54

bağlantı olacak hani infinity gauntlet için gerekli olan 5 tane kozmik taş var bunlarda biride önceden bildiğimiz tesseract bunlarla ilgili olacak ve ayrı bir seri olacak gibi yani bu film hikayede çok iyi bir boşluğu dolduruyor :)

0
1
Görüşleriniz