Sinemalar.com

'The Incredible Hulk'ın Fragmanı

'The Incredible Hulk'ın Fragmanı
5 Mayıs 2008

13 Haziran 2008’de gösterime girecek “The Incredible Hulk” filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

Başrollerini Edward Norton ve Liv Tyler’ın paylaştığı, 2008 yazının en iddialı filmlerinden biri olan “The Incredible Hulk”ın konusu ise şöyle:

Bruce Banner gama ışınlarına maruz kalmış ve hücresel bir değişikliğe uğramıştır. Artık o sinirlendiğinde yeşil bir devdir. Artık bu gerçekle yaşayan Banner, sevdiği kadından ve eski yaşam alışkanlıklarından kopar.

Günün birinde bir bilim adamı sorununa çare olabilecek bir seçim fırsatı sunar: Ya Hulk gidecek, Bruce kendisi olarak hayatına devam edecek, ya da kendini tamamen bir süperkahraman olan Hulk\'a teslim edecektir.

 

 
Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (14)

Avatar
disqotech (Profesyonel) | 20 Ağustos 2010, 06:27

gerçekten güzel bir haber, haber için tebrikler ve teşekkürler.

Cevap Yaz
0
0
dimpleswllw (Dublör) | 1 Temmuz 2009, 21:24

ilk duyduğumda edward nortondan hulk nasıl olur demiştim ama hata etmişim.edward faktörünü hesaba katmamışım.bu adamın üstesinden gelemeyeceği bir rol yok.çok ta güzel olmuş klasik bir senaryo ama ben beğenerek izledim.

Cevap Yaz
0
0
Existence (Figuran) | 20 Mayıs 2008, 03:09

Edward Norton, Robert Downey Jr., Liv Tyler ve Tim Roth

Sadece bu isimler bile filmi izlemeye değer kılıyor. Bir çizgiroman karakteri ancak bu kadar güzel filmleştirilebilir...

Cevap Yaz
0
0
emeraldd (Profesyonel) | 15 Mayıs 2008, 00:49

edward norton'un bu filmde oynadığını duyunca bayağı şaşırdım. fragmanını izleyene kadar inanmamıştım çok sırıtır diye düşünüyodum ama fragmanını izledikten sonra biraz fikrim değişti. umarım güzel bir film olur. 13 haziranı sabısızlıkla bekliyorum.

Cevap Yaz
0
0
kovan (Amatör) | 12 Mayıs 2008, 00:06

film fragmanın dan anlaşıldıgı kadarıyla iyi bir yapım olmuş ama dikkatimi ceken taraf hulk un saçı uzamış bu bence yakışmamış.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz