Sinemalar.com

Last Of Us Film Oluyor

7 Mart 2014

PlayStation 3'ün son zamanlarda çıkan en başarılı oyunlarından birisi olan Last of Us film oluyor.

 

Oyunun yapımcısı Naught Dog'un ortaklarından Evan Wells, "Sam Raimi, Ghost House Pictures ve Screen Gems ile Las of Us evreni için film yapılması konusunda anlaşmaya vardık. Haziran ayında çıkan oyun, konusundan dolayı bir çok film şirketi tarafından teklik aldık, ancak bu zamana kadar hiç bir şirket bizim yaratıcı düşüncemizi ve yüksek standartlarımızı karşılamıyordu. Ancak anlaştığımız bu insanlar Last of Us hayranları için uygun bir film yapacaklarını düşünüyoruz." şeklinde bir açıklamada bulundu.

 

Bu açıklamadan sonra oyunun yapımcısı Naught Dog'da bu açıklamayı doğrulayan bir konuşma yaptı ve müjdeli haberi verdi.

 

Peki bu Last of Us'ın konusu ne diyenlere bir açıklamada bulunursak, bir virüsün insanları etkilemesinin üzerinden yıllar geçtikten sonra geriye çok az insan kalıyor. Ve böyle bir dünyada Joel ve ona eşlik eden küçük bir kız olan Ellie'nin hikayesini anlatıyordu. Konusu ilk başta Ben Efsaneyim filmini anımsatsada, bu filmde zombiler yok.

 

Peki sizce bu uyarlama oyunu kadar başarılı olabilir mi ? Bizce evet...

Tüm yorumlar (2)

Avatar
1907JackSparrow (Dublör) | 7 Mart 2014, 19:31

Oyunu müthişti.Şimdiye kadar oynadığım en iyi oyunlardandı.Senaryo olsun,grafikler olsun her şeyiyle süperdi.Filmi de oyuna sadık kalınıp süre uzun tutulursa(çünkü oyun en az 15 saat sürüyor) şimdiye kadar çekilmiş en iyi filmlerden biri olabilir.Merakla bekliyorum.
Ayrıca karakter tercihlerim Joel'ı Gerard Butler ya da Dylan McDermott ve Ellie'yi Ellen Page'in canlandırmasından yana.Karakterleri araştırırsanız en doğru tercihlerin bunlar olabildiğini görürsünüz.Ayrıca Ellen Page karakter için çok büyük olabilir ama elbet bir gençleştirme tekniği kullanılabilir.

Cevap Yaz
0
2
chagtaii (Amatör) | 1 Şubat 2016, 00:47

sana kesinlikle katlıyorum zaten oyunu oynarken joel için bu bildiğin geard butler demiştim. ellie için tek alternatifim ellenpage 28yaşında yaşı var ama minyon yapısı bunu kapatır dşüncesindeyim . game of thrones daki Maisie Williams - arya starks düşünülüyormuş alakasız olur.

0
0
ByMaverick (Dublör) | 7 Mart 2014, 11:23

En az ''Ben Efsaneyim,28 Gün ve 28 Hafta Sonra filmleri kadar ses getirebilir.

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz