Need For Speed Hız Tutkusu Bu Hafta Sinemaskop'ta!

14.03.2014 16:31

Hıza, son sürata hazırlanın!!! Muhteşem arabaların perte çıktığı efsanevi konsol oyunu Need For Speed bu hafta seriye bağlanacak ilk filmi ilke sinema salonlarına geliyor. Breaking Dad dizisi ile parlayan Aaron Paul, Dominic Cooper ve Imogen Poots, filmin yönetmeni Scott Waugh filmin kamera arkasında neler yaşadıklarını, eğitimlerini bir bir anlatıyorlar.

 

Araba yarışlarını severiz, özellikle de arabaların oradan oraya savrulduğu aksiyon dolu filmleride.Bu hafta kemerlerinizi bağlayacak,koltuğunuza sımsıkı oturacak ve en güzel yarış filmlerinin soundtracklerini dinleyeceksiniz.

 

Sinemanın kurtarıcısı, bir o kadar da zahmetli ve pahalı bir sistem olan Motion Capture yani Hareket Yakalama Teknolojisi bu hafta Sinemaskop’ta olacak.Nasıl yapılır, aktörler nasıl hareket eder,set ortamı nedir,yapılmış örneklerle bu hafta sinedosya köşemizde sizlere anlatmaya çalışacağız.

 

Geçen haftada sinema dünyasında neler oldu… Hangi aktör, hangi rol için hangi yapım şirketi ile anlaşmış? Hollywood dedikoduları neler…

 

Ve dahası... Haftanın vizyon filmleri, Türkiye boxoffice listesi, haftanın yeni çıkan ev sineması filmleri…

 

Sinemaskop her hafta bir şanslı izleyicisini ve arkadaşını sinemaya yolluyor hem de evde sinema keyfi yapmanız için son çıkan dvd’leri hediye ediyor.… Program sonunda sorduğumuz soruya doğru cevaplarınızı bekliyoruz…

 

Cansu Bizim’in hazırlayıp sunduğu Sinemaskop 14 Mart Cuma günü 23:00’da Kanal 35 Ekranlarında...Sakın kaçırmayın…