Sinemalar.com

Gotham Setinden İlk Fotoğraflar

Gotham Setinden İlk Fotoğraflar
19 Mart 2014

Fox'un yeni dizisi Gotham setinden ilk fotoğraflar yayınlandı.

 

Fox kanallarında yayınlanacak olan ve Batman'den öncesini işleyecek olan Gotham dizisi, isimini bilindiği üzere Batman hikayesinin geçtiği Gotham şehrinden alıyor. New York'ta çekimleri süren dizinin iki önemli isiminin fotoğrafları yayınlandı. 

 

Polis Departmanı'nın önemli isimlerinden James Gordon'ı canlandıran Ben McKenzie ile birlikte Penguen olarak karşımıza çıkacak olan Oswald Cobblepot'u canlandıran Robin Lord Taylor fotoğrafları yayınlandı.

 

2014 sonbaharında karşımıza çıkması beklenen dizide Cat Woman, Penguen, Riddler ve Joker gibi birçok karakter yer alacak. Özellikle filmde merak edilen Batman'ın gençliğini canlandıran David Mazouz. David Mazouz'u Touch dizisiyle birlikte tanımıştık. Ve oradaki oyunculuğuyla birlikte herkesi kendine mest etmişti.

 

Dizinin senaristliğini The Mentalist dizisinden tanıdığımız Bruno Heller üstlenirken, yönetmenliğini CSI dizisinden tanıdığımız Danny Cannon üstleniyor.

 

Tüm yorumlar (1)

Avatar
Olymp (Amatör) | 19 Mart 2014, 19:46

Arkadaş Batman'in Dizisimi Olur Yaa Bide Bu Fox Derken Yani Türkiye'de Gösterime Girecek mi?

Cevap Yaz
0
0
Olymp (Amatör) | 20 Mart 2014, 18:24

O Fox'un Bu Fox Olmadığını Gördüm Ama FlopperiMovie'nin Dediği Gibi Netten İzleriz The Dark Knight Trigoly En Sevdiğim Filmdir Christopher Nolan Ve Bale Sayesinde İnşallah Güzel Olur İzlerimm :)

0
0
jackrabbit (Dublör) | 19 Mart 2014, 23:11

o fox bu fox degil malesef

0
0
ily4s (Amatör) | 19 Mart 2014, 19:48

büyük ihtimal yayınlanırsa cnbc-e de yayınlanır ama bizler netten izleriz. ayrıca batmanın batmanlikten önceki hayatı ve onu batmanliğe iten durumları gösterebilirler ve çok iyi olur bence dizisi.

0
1
Görüşleriniz