Sinemalar.com

Saadet Işıl Aksoy Tekrar Hollywood Yolunda

28 Mart 2014

Daha önce iki kez Hollywood yapımlarında rol alan Saadet Işıl Aksoy, üçüncü film için yola çıktı.

 

Yeteneği kadar sıra dışı güzelliği ile de dikkat çeken Saadet Işıl Aksoy, kısa zamanda Türkiye'nin en beğenilen oyuncularından biri haline geldi. Birçok yerli yapımda rol alan oyuncu birkaç yıl önce yönünü Hollywood'a çevirdi.

 

Şansını Hollywood'da deneyen birçok yerli oyuncunun aksine kısa sürede büyük yapımlarda rol almayı başaran Aksoy, 'Twice Born - Sen Dünyaya Gelmeden' ve 'The Rebound - Aşkın Yaşı Yok' filmlerinde dünyaca tanınmış yıldızlarla birlikte rol aldı. Güzel oyuncu, şimdi yeni bir yapım için görüşmelere başladı. ABD'nin Los Angeles şehrine giden Aksoy, Hollywood'da yapımcılar ve yönetmenlerle görüşüyor. 

Haber Kaynağı blogcu.com

Popüler Yorumlar

ogrenci-klavyesi (Amatör) | 28 Mart 2014, 22:29

Milletçe yine sıfır destek. Yahu açtığınız bir Hollywood yapımında bir Türk oyuncu görüp mutlu olmayı bile beceremiyorsunuz. Bence gayet güzel bir kız ama güzelliği yerine aktristliği ile bir yere gelmeye çalışıyor. Sanki tüm dünya starları direkt olarak en iyi yönetmenlerin filmlerinde başrol oynayarak başladı yolculuklarına. Umarım daha iyi yerlere geldiğini, gerçek anlamda kendini ispat edebileceği yapımlarda da onu görürüz.

0
6
salamanto (Dublör) | 29 Mart 2014, 04:49

Yorumları okuyunca bir an heralde dedim, çılgın dershanede oynayan mankenlerden biri Hollywood'da sacmasalak bir filmde rol bulunca, kendini bir halt sanıp, türk sineması hakkında atıp tuttu. Bu insanlarda o yüzden böyle yorumlar yapıyorlar. Ama haberi okuyorum böyle bir durum yok. Bir havalanma, kendini begenmişlik gösteren bir acıklama yok. Hatta hiçbir açıklama yok. Yerden yere vurulan kadının oynadıgı filmlere bakıyorum, süt - yumurta - başka dilde aşk...Allah Allah baya baya film gibi film bunlar. Hani öyle bi yerlerini açıp ergenlere hitap edecek filmler değil. Genc, türkiyedeki pek çok yönetmenin filmlerinde olması için can atacagı bir oyuncu. Parayı, ülkesindeki tanınırlıgını falan yok sayıp sırf idealeri ugruna hollywooda küçükte olsa rollerde oynamak için caba sarfettiğini gösteren bir haber. Kadın ülkesinde basrol oynamak varken, belkide yol masrafını bile karşılamayacak küçücük bir rol için Hollywooda gidiyor. Buna bildiğim kadarıyla türkçe sözlüklerde tevazu deniyor. Yani kendini begenmenin tam tersi. Bu haberden bu yorumları çıkartan zihniyeti tebrik etmek istiyorum. Gercekten harikasınız.

1
6

Tüm yorumlar (10)

Avatar
aysegll16 (Amatör) | 30 Mart 2014, 04:36

iyi yerlere gelir iyi bi oyuncu

Cevap Yaz
0
0
eski_dede (Figuran) | 30 Mart 2014, 00:42

Hollywood'a değil Bollywood'a bile zor gider =)

Cevap Yaz
1
0
eski_dede (Figuran) | 30 Mart 2014, 10:05

Her sinema bizden iyi , sadece komedi ve dram dalında film verebilecek kapasitede ( ! ) oldukları için

1
0
jackrabbit (Dublör) | 30 Mart 2014, 04:34

bollywood bizden iyi

0
0
jonkirijonkible (Artist) | 29 Mart 2014, 23:26

Sıradışı?

Cevap Yaz
0
2
ShadyLady (Dublör) | 29 Mart 2014, 23:03

Türkiye'de figüranlık yapıyor diyip küçümsenen ama tırnaklarını kazıyarak kendini kanıtlamaya çalışan güzel kız yolun açık olsun umarım istediklerini alırsın .İnsanlarımız alışkın kendi yeteneklerini çamura çekmeye .

Cevap Yaz
0
1
K.Lazarus (Dublör) | 29 Mart 2014, 22:56

Torpille oynamıştır.. :D Yoksa öyle ahım şahım bir yeteneği yok..

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz