Kaptan Amerika 2 Bu Hafta Sinemaskop'ta

11.04.2014 10:51

Anthony ve Joe Russo kardeşlerin yönetmen koltuğunu paylaştığı merakla beklenen gişe canavarı Kaptan Amerika Kış Askeri bu hafta sinemalara geliyor. Chris Evans, Scarlett Johannson, Samuel L. Jackson gibi yıldızların kamera karşısına geçtiği blockbuster filmin eğlenceli kamera arkası görüntüleri bu hafta Sinemaskop’ta olacak.

 

Sinema da iki süper kahraman canlandıran daha çok Captain America ve Fantastic Four gibi filmleriyle bilinen 32 yaşındaki Chris Evans aslında bugüne kadar 32 filmde 5 farklı dizide oynadı.Bu haftaki soundtrack köşesinde geride kalmış Chris Evans filmleri var.

 

Sinemanın ünlü yönetmenleri onlar…Yeni film çektiğinde sinemaları doldurduğumuz, filmlerini arşivimize attığımız kamera arkasındaki kahramanlar…SineDosya’da bu hafta dizi çeken ünlü yönetmenleri inceledik.

 

Geçen haftada sinema dünyasında neler oldu… Hangi aktör, hangi rol için hangi yapım şirketi ile anlaşmış? Hollywood dedikoduları neler… 

 

Ve dahası... Haftanın vizyon filmleri, Türkiye boxoffice listesi, haftanın yeni çıkan ev sineması filmleri…

 

Sinemaskop her hafta bir şanslı izleyicisini ve arkadaşını sinemaya yolluyor hem de evde sinema keyfi yapmanız için son çıkan dvd’leri hediye ediyor.… Program sonunda sorduğumuz soruya doğru cevaplarınızı bekliyoruz…

 

Cansu Bizim’in hazırlayıp sunduğu Sinemaskop 11 Nisan Cuma günü 23:00’da Kanal 35 Ekranlarında...Sakın kaçırmayın…