Sinemalar.com

Okan Bayülgen'den Recep İvedik 4 Yorumu

16 Nisan 2014

Okan Bayülgen  Türk Sineması'nın en çok izlenen filmi olan 'Recep İvedik 4'ü hedef alan açıklamalarda bulundu.

Bayülgen Recep İvedik için “Bu filmi insanlar neden izliyor merak ediyorum. Bir ayının dünyası gelecek için kimseye bir şey vadetmiyor. Nitelikli işler yapılsın” dedi.

‘Recep İvedik’in yıldızı Şahan Gökbakar 2009’da Okan Bayülgen için “Okan programında insanları eleştiriyor. Sonra onlarla aynı filmde oynuyor. Samimi değil” demişti.

Okan Bayülgen de “Şahan’ı sevmiyorum” açıklaması yapmıştı.

Popüler Yorumlar

BeyV (Dublör) | 16 Nisan 2014, 19:57

Kanalizasyon diye bir film de oynamıştı. İzlemiştim öylesine absürt öylesine saçma bir filmdi. Bu durum da kalkıpta recep ivedik gibi bir filmi eleştirmeye hakkı yok. Yanısıra Programları ayrı bi zırvalık. Absürt tipleri çıkarıp bel altı espiriler şakalar yapıp onları rencide edip reyting kazanma çabaları. Yani kişi ilk önce bi kendisine baksın.

2
9
MrLoveLy (Amatör) | 16 Nisan 2014, 19:59

Okana KANALİZASYON Diyorum :D Recep İvedik'i Eleştirirken Göz Önünde Bulundursun..

0
7

Tüm yorumlar (50)

Avatar
agariocu (Dublör) | 25 Haziran 2014, 03:39

okan her ne kadar programına çıkardığı insanları rencide edip ş..lik yapsa da zeki biri olduğu kesin ve yorumu da gayet doğru

Cevap Yaz
0
0
mako39 (Amatör) | 17 Haziran 2014, 23:25

nitelikli iş mi saassdasadssadsasasaads ahahahahahahah :D :D :D :d XD xd türkiye la bura açın tv ye bakın düzgün dizi sayısı 2 yi geçmez

Cevap Yaz
0
0
ahmet_topacoglu (Amatör) | 25 Nisan 2014, 20:24

Belli seviyede eğitim aldığı ve hayatta şansının da yardımıyla bir yerlere geldiği için, beğenmediği sevmediği şeyleri aşağılamak kibirli ve aciz insanların yapabileceği birşey. Okan'ın da yaptığı bu. Recep İvedik karakteri sanılanın aksine sıradan bir ayı değil gayet sofistike ve üzerinde düşünülmüş ince elenip dokunmuş bir karakter, mevcut kültürümüze uyumlu diyebileceğimiz derecede abartıyla insanları güldürüyor ve bunda gocunacak ya da aşağılayacak bir şeyler bulmak sadece art niyetle açıklanabilir. Bu Okan kişisinin yaptığı Cem Yılmazı anlayamayacak ya da değerlendiremeyecek kadar bilgili eğitimli olmayan insanları aşağılamak gibi bir şey. Çok saçma ve adaletsiz en çokta ayıp. Recep İvedik küfür bile etmiyor. Yani insanların beğendiği takdir ettiği şeyleri aşağılamak hastalığı neden var bu entel dantel tiplerde anlamak çok zor ve durum gayet gülünç.

Cevap Yaz
0
1
kaandoganay (Amatör) | 20 Nisan 2014, 14:51

adam güldürüyormu güldürüyor demegoji yapmayın laf ebeleri bi film yapsınlarda 7 milyon izlensinde görelim...

Cevap Yaz
0
2
sertac_saricoban (Amatör) | 18 Nisan 2014, 21:41

Sahan eskiden iyi.isler yapiyodu para bozdu adami

Cevap Yaz
1
1
Görüşleriniz