Sinemalar.com

The Hobbit 3 Filminin İsmi Değişebilir

17 Nisan 2014

JJR Tolkien ve Hobbit hayranlarının oluşturduğu ve bu zamana kadar sağlam bilgilerin verildiği theonering.net filminden çarpıcı bir haber yapıldı.

 

The Hobbit: The Desolation of Smaug filminden sonra üçüncü filmin ismi The Hobbit: There and Back Again olması bekleniyordu. Ancak yapılan haberle birlikte üçüncü filmin ismi The Hobbit: Into the Fire olabilir. Bunun nedeni olarak ise ikinci filmde istediğini elde edemeyen Warner Bros'un üçüncü filminde daha etkli bir isim kullanmak istemesi olarak yorumlanıyor.

 

Her ne kadar ikinci filmde istenilen sayılara çıkılamaması filmin hayran kitlesi kaybetmesi olarak gösterilsede, Warner Bros üçüncü filmin pazarlaması için elinden geleni yapacak gibi gözüküyor. Warner Bros tarafından resmi bir açıklama yapılmasada, çıkan haberler çok iddialı.

 

Haber içerisinde yer alan bir iddia ise filmin isminin The Hobbit: The Battle of the Five Armies olacağı yönünde. Bu haberlerin doğruluğu için yapımcı firma tarafından resmi bir açıklama yapılana kadar bekleyeceğiz.

 

The Hobbit 3′ün ismiyle ilgili resmi açıklama geldiğinde sizlere ileteceğimizi hatırlatalım ve filmin 17 Aralık’ta vizyonda olacağını da belirterek haberimizi noktalayalım.

Popüler Yorumlar

joker29 (Artist) | 17 Nisan 2014, 12:40

2.seri 1.seriden az gişe yapmış olabilir ama bu gişelerde büyük başarı yakalamadığ ve filmin başarısız olduğu anlamına gelmez. 2.seri galada daha çok seyredildi. Gişenin 1.seriden az olmasının sebeplerinden biride bu. Ama isim değişikliği çok saçma olur. Orjinalliği bozar. Gittim ve Döndüm Bilbo'nun kitabına koyduğu isimdir. Bence böyle bir şey yapılamsın. Ve saten emin olsunlar ki 3.seri düşündüğümüz gibi olursa son yılların (LOTR hariç) sağlam filmlerinin başında olacak. Dol Guldur savaşı, Ejderha'nın köye saldırışı ve en önemlisi 5 Ordular Savaşı. Ve de son 20 dakika LOTR ile bağlantılı olacak. Peter Jackson kendi sahnelerini de koyacak. Bunlar olduğu sürece hiç bir sıkıntı yok.

0
5

Tüm yorumlar (17)

Avatar
WhiteWalter (Profesyonel) | 20 Nisan 2015, 16:46

İsim önemli değil,filmin içi daha önemli.

Cevap Yaz
0
0
Elestirmen-46 (Figuran) | 30 Nisan 2014, 21:22

Bence gereksiz bir durum.

Cevap Yaz
0
0
catchmeifyoucan (Amatör) | 23 Nisan 2014, 16:39

fark yapmaz her türlü gidilir üç dört defa.

Cevap Yaz
0
0
gozdeu (Amatör) | 22 Nisan 2014, 23:06

değişeceğini sanmıyorum,istememem de... zaten ''there and back again'' gayet afilli ;)

Cevap Yaz
0
0
melis-coban (Jön) | 22 Nisan 2014, 21:48

bence değiştirmezler film çıkana kadar fanlar oyalansın diye ortaya atılmış bile olabilir reklam amaçlı olduğunu düşünüyorum

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz