Sinemalar.com

Şahan Gökbakar'dan Okan Bayülgen'e Sert Yanıt

21 Nisan 2014

'Gerizekalı' sözüne ağır yanıt!..

Okan Bayülgen'in Recep İvedik 4 Hakkındaki "Herkesin asgaride birleşeceği bir şey oluyor, o kadar da gerizekalı oluyor! Herkesin asgari müşterekte birleştiği şey en gerizekalı şeydir" sözlerine Şahan Gökbakar'dan şok yanıt!..

 

Gökbakar, twitter hesabından Bayülgen'i kastederek "O küfür ettiğin, aşağıladığın insanların sevgisi, inşallah bir gün sana da nasip olur, zira bu halinin sebebi sevgisizlik. Gerizekalı dediğin o seyircilerin sevgisi nasip olursa sana aykırı çocuğum, o vakit çıkarsın içinde bulunduğun çaresizlikten. Hadi bakalım sana sevgi vermesini de diledik Allah'tan, iyisin yine. Hadi şimdi uza bakayım, istasyon yapma televizyonun çocuğu.." diye konuştu.

Haber Kaynağı blogcu.com

Popüler Yorumlar

K.Lazarus (Dublör) | 21 Nisan 2014, 14:28

Şahanın yaptığı bu filmleri sevmiyorum.. Bana göre kalitesiz ama bu söylediklerini tuttum.. Haklı adam :D Görüşleri farklı diye kimse kimseye hakaret edemez.. Okan, filmi beğenmek zorunda değil.. Canı ister eleştirebilir.. Ama hakaret.. Cıkss olmaz.. Bu hakaretinden dolayı kınıyoruz .. Unutmadan.. Bu hakaret olayı şeye benzedi ( Bir parti oyların % 50 sini alır.. Ve birileri çıkar Halkı aptallıkla suçlar.. Cahillikle suçlar.. Ne saçma değil mi ? :D Kıskanabilirsin, rahatsız olabilirsin ama hakaret edemezsin.. Sonuçta seni yukarılara taşıyan da halk yerin dibine sokan da.. ) Şimdi hakaret etmeden eleştirin, kavga edin :D:D

5
15
hkndrsn (Figuran) | 21 Nisan 2014, 23:43

Okan Bayülgen haklı,Şahan'ı niye bu kadar savunuyorsunuz anlamıyorum Recep İvedik serileriyle türk sinemasının içine sıçmıştır.senaryosunu wachowski kardeşler yazıp c.nolan yönetse dahi izlenilemeyecek bir film. sonuçta ana karakteri recep ivedik olan bir filmden bahsediyoruz.

1
8

Tüm yorumlar (27)

Avatar
BranOConner (Dublör) | 27 Nisan 2014, 14:49

OKANI SEVERİM AMA BU TÜR ŞEYLERDEN SAVUYORUM ... YA SEN HERKESLE ATIP TUTUYORSUN ACUNA SALLIYORSUN ŞAHANA SALLIYORSUN 1 2 İSİM DAHA OLAÇAK... SONRA KENDİNDEN FARKLI BİR İMAJ YARATMAYA ÇALIŞAÇAKSIN...

ACUNA SALLIYORSUN STAR TV DE KİM O ŞOVUNA KONUK OLUYORSUN... STAR TV İÇİN SÖYLEDİKLERİNİ UNUTUP ÖYLE ÇIKMIŞ ŞOVA ...
BIRAKIN BU İŞLERİ...

Cevap Yaz
2
2
taskinbilinmis (Dublör) | 25 Nisan 2014, 22:50

sözüm milleti salak yerine koyanı savunan salaklara..

Cevap Yaz
0
2
zamparasting1 (Amatör) | 22 Nisan 2014, 21:42

yürü be şahan arkandayız... :D

Cevap Yaz
1
0
kadiracil (Amatör) | 22 Nisan 2014, 17:42

qapaq :D

Cevap Yaz
0
0
Elestirmen-46 (Figuran) | 22 Nisan 2014, 04:33

İki soytarının kapışması, vay anasını be :)

Cevap Yaz
1
0
Görüşleriniz