Sinemalar.com

Batman vs Superman Kadrosuna Ray Fisher Katıldı

Batman vs Superman Kadrosuna Ray Fisher Katıldı
28 Nisan 2014

Büyük bir merakla beklenen Batman vs Superman filmine Wonder Woman ve Lex Luthor'dan sonra Cyborg karakteride ekleniyor.

 

Yapılan açıklamayla birlikte Ray Fisher'ın kadroya katıldığı ve Cyborg karakterinin filme eklendiği açıklandı. Açıklamalar içerisinde çok önde bir karakter olmayacağı ve filmde kısa bir süreye sahip olacağı söylendi. Aynı zamanda filmin yapım aşamasında yeni isimlerinde katılabileceği açıklandı.

 

Filmin kadrosunda şuan için Gal Gadot, Jesse Eisenberg, Jeremy Irons ve Ben Affleck bulunuyor.

 

Dünya çapında Batman vs Superman olarak adlandırılan filmin 6 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Tüm yorumlar (4)

Avatar
WhiteWalter (Profesyonel) | 20 Nisan 2015, 16:32

Batman ve Superman gibi iki iyi karakteri bir arada görmek pek mümkün olmuyor. Bu iki karakter yapıları ve özellikleri itibarıyla pek karşı karşıya gelmiyor. Bu iki ana karakter için büyük bir deneyim ve büyük bir sorun teşkil edecek. Batman v Superman Dawn of Justice 2016 filminin bu denli merak uyandırması insanları çok meraklandırdı. Çünkü bu iki güzel kahraman değişik özellikleriyle sınıflarını bir numarası. Superman uçak kadar hızlı iken Batman teknolojik aletleriyle neredeyse uçak kadar hızlı olabilmektedir. Superman yani çelik Adamın vücudu kendi zırhını oluştururken; Batman kendi zırhını kendisi üretmektedir. Şimdi merakla beklenen konu bu iki çizgi film karakteri karşı karşıya geldiklerinde ne olacak? Bu konu tartışılsa bir çok sebep ortaya çıkar. Batman grubu Kara Şövalyeyi savunurken Superman grubu ise Çelik Adamı savunacaktır. Bu iki muamma bizleri bol aksiyonlu bir filme götürecek gibi görünüyor.
Ben Affleck fiziki yapısı itibariyle daha uygun olduğu görüşü hakim. Bana soracak olursanız eğer oyumu Christian Bale’den tarafa kullanırdım. Batman vs Superman 2016 filmi ise Frank Miller’ın 1986 yılında çıkardığı romanı olan Batman ile Superman karşı karşıya romanından uyarlanmıştır. Uyarlamalar tamamen kitaba göre olmayacağı söyleniyor. Kitaptaki olaylar biraz yavaş geliştiği için projenin kalbinde bulunan senaristler Zack Snyder , Bob Kane , David S. Goyer , Joe Shuster ve Jerry Siegel gibi ünlü isimler filme bir çok fantastik yön eklemişlerdir. Kitap filmin sadece iskeletini oluşturmaktadır. Bize verebilecekleri en iyi sözse filmi izlerken heyecan duyacağımızdır. Çünkü filmi izlerken çokça aksiyon sahneleriyle nefesimiz kesilecek.
Filmin ana teması ise filmde ilk defa Batman ve Süperman karşı karşıya gelecek. Bu durum izleyiciler arasında bir tartışmaya sebebiyet verdi. Kimisi Superman’in her türlü yeneceğini savunurken kimisi de Batman’in zekası ve teknolojik aletleriyle Superman’i alt edeceği görüşünde. Film bunun gibi bir çok merakı içersinde barındırıyor. Birde filmin yapımcılığını Warner Bros.’un üstlenmesi filmin her türlü izlenebileceğini kanıtlar nitelikte. Çünkü böyle bir yapımcı firma her projeyi üstlenmiyor. Filmin yönetmeni olan Zack Snyder ise başlı başına usta bir yönetmen zaten. Filmde yer alan oyuncular ise Ben Affleck , Amy Adams , Laurence Fishburne , Jesse Eisenberg , Henry Cavill, Jeremy Irons, Holly Hunter, Callan Mulvey, Tao Okamoto, Ray Fisher, Scoot McNairy, Jeffrey Dean Morgan, Jason Momoa ve Jena Malone şeklindedir. Batman vs Superman 2016 filminin vizyon tarihi şu anlık 25 Mart 2016 olarak belirlenmiştir

Cevap Yaz
0
0
kuzgun1984 (Amatör) | 1 Mayıs 2014, 17:37

batman i superman e yedirmezler inşallah

Cevap Yaz
0
1
berkkucuktatil_93MJ (Amatör) | 28 Nisan 2014, 17:21

2 keliyeyle süper olacak !!!!!!!!!!!!!!!

Cevap Yaz
0
0
MehmetEOquz (Dublör) | 28 Nisan 2014, 13:57

Daha bir çok eklemeler ve çıkarmalar yapılacak fakat güzel bir şey olmasını bekliyorum açıkçası

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz