Sinemalar.com

Öteki Kadın Kate Upton Özel Fragmanı Karşınızda

30 Nisan 2014

2 Mayıs'ta vizyona girecek olan Öteki Kadın filminin popüler oyuncularından Kate Upton için özel olarak hazırlanmış fragmanı karşınızda.

 

Filmin konusu ise; New York’lu güçlü avukat Carly Whitten (Cameron Diaz) ilişkiler konusunda net kuralları olan bir kadındır. Fakat Mark’la tanıştığında ve üstüne terk edildiğinde tamamen değişip savunmasız bir kadın halini alır. Onu neden terk ettiğini sormak için gittiği evinde hiç beklemediği kötü bir sürprizle karşılaşan Carly için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

 

Sevgilisinin evli olduğunu öğrenen Carly paramparça olan hayatını düzene sokmak için toparlanmaya karar verir. Fakat kazara sevgilisinin eşi Kate King’le (Leslie Mann) tanışan Carlydüşmanlarının ortak olduğunu ve onların yakın arkadaşlar olup Mark’dan (Nikolaj Coster-Waldau) intikam almaları gerektiğini düşünür. Herkesin yaptıklarından habersiz olduğunu sanan Mark, Amber’la (Kate Upton) yeni bir aşka yelken açmıştır. Fakat ikili Amber’i de yanlarına alarak Mark’a hayatın kaç bucak olduğunu öğreteceklerdir.

Tüm yorumlar (1)

Avatar
ufuk_faruk (Profesyonel) | 30 Nisan 2014, 14:46

Göğüsleriyle meşhur olmuş bir kadından iyi bir oyunculuk beklemiyorum

Cevap Yaz
3
0
ufuk_faruk (Profesyonel) | 30 Nisan 2014, 21:51

Ben baktığımdan demedim. Mynet sitesini kullanıyorsan kız hakkında yapılan haberleri görmüşsündür. Takip etmiyorsan beni abazaymışım gibi göstermeye çalışman saçma. Ayrıca ben haklıyım manken olan kızların oyunculuğa atlaması kadar saçma bir şey yok

2
0
arkhamcity (Dublör) | 30 Nisan 2014, 20:09

Bu kıza bakıp sadece göğüs görüyorsan doktora gitmelisin. Arada yüzüne bak, gözlerine bak ne güzellikler var görürsün...

0
0
Görüşleriniz