Sinemalar.com

London Has Fallen Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı

2 Mayıs 2014

2013'te Kod Adı: Olympus olarak vizyona giren ve başrolünde Gerard Butler'ın yer aldığı film iyi bir çıkış yakalamış ve yapımcıların yüzünü güldürmüştü. Daha sonra filmin ikincisinin çekileceği yapımcılar tarafından açıklanmıştı.

 

Warner Bros, yaptığı açıklamayla birlikte ikincin filmin, yani London Has Fallen filminin vizyon tarihini resmi olarak açıkladı. Serinin ikinci filmi 2 Ekim 2015 tarihinde vizyona girecek ve Gerard Butler bu sefer İngiliz bir ajanı canlandıracak. Londra'da geçmesi beklenen filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı henüz bilinmiyor. 

Tüm yorumlar (11)

Avatar
WhiteWalter (Profesyonel) | 20 Nisan 2015, 15:57

ABD Başkan'ını global tehditlere karşı koruyan özel güvenlik şefi Mike Banning'i bu sefer İngiltere'de terörist faaliyetlerin yer aldığı zorlu bir sınav bekliyor. İlki merak uyandıran aksiyonun devam filminde başrolleri yine Gerard Butler ve Aaron Ecklhart paylaşıyor.
Başarılı bir yapım olacak,beğenileceğini düşünüyorum.

Cevap Yaz
0
0
erdemyetis (Amatör) | 4 Mayıs 2014, 07:39

beyaz saray ve başkanın dünyanın en iyi korunan adamı ve binası oldugunu varsayarsak.bu tür filmlerin hepsinde 3-5 terorist kılıklı adam nasıl oluyorda B.S yi ele geçirebiliyor ve sadece tek bir adam kurtarabiliyor anlamıyorum...

Cevap Yaz
0
0
king-of-kings (Figuran) | 3 Mayıs 2014, 09:29

İlk filmde abartılı ve çerez niyetine izlenecek filmlerden bence ikincisinin çekilmesi gereksiz.

Cevap Yaz
1
0
zibidygonzales (Figuran) | 3 Mayıs 2014, 01:04

Gerard Butler ı severim ama ilk film neydi öyle ya. cüneyt arkın kesildi adam sıka sıka gitti bildiğin. şimdide sıka sıka gidip kraliçeyimi kurtaracak?

Cevap Yaz
1
1
eren9455 (Profesyonel) | 2 Mayıs 2014, 23:58

İlk filmi konu itibariyle her ne kadar alışılagelmiş olsa da izleyeni kendinde tutmayı başarmış ve kanımca iyi bir iş çıkartılmıştı.Bu filmi de ilkinden geri kalmaması umuduyla beklemedeyiz.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz