Sinemalar.com

Yeşil Dev Hulk Yeniden Geliyor

Yeşil Dev Hulk Yeniden Geliyor
12 Mayıs 2014

Marvel'ın sevilen karakterlerinden birisi olan Yeşil Dev, ilk olarak sinema perdesine Ang Lee'nin önderliğinde 2003 yılında çıkmıştı. Eric Bana'nın canlandırdığı Hulk karakteri istenileni verememiş ve yapımcılarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Bu filmden beş yıl sonra tekrardan çekilen The Incredible Hulk filminde bu kez Hulk'u Edward Norton canlandırmış ve bir önceki filmle göre daha başarılı bir çizgi yakalamış olsada, gişede istenileni veremeyince yapımcılar Edward Norton'dan da vazgeçmek zorunda kaldılar.

 

Gişedeki başarısızlıklarına rağmen Hulk hayranlarının fazla olması ve Marvel'ında karakteri sevmesinden dolayı, Avengers serisinde yeşil devi yeniden karşımıza çıkardılar. Bu kez Mark Ruffalo'nun canlandırdığı Hulk karakteri, filmdeki sempatik hareketleriyle birlikte bir anda hayran kitlesinin oluşmasına neden oldu. Filme sağladığı bu etkiyle birlikte, yapımcıların yeni Hulk serisi için hazırlıklara başlandığı sinema dünyasında konuşulmaya başlandı. Özellikle Hulk hayranlarının yakında tanıdığı Lou Ferrigno'nun açıklamasıyla birlikte yeni serinin çekileceği resmi olarak açıklanmasada, konuşulanların doğruluk payını arttırdı.

 

Lou Ferrigno kim derseniz, 70'li yıllarda çekilmeye başlanan Hulk dizilerinden günümüze kadar gelen bütün Hulk karakterlerini seslendiren ünlü ses sanatçısıdır. Ferrigno geçtiğimiz günlerde Minnesota radyosuna yaptığı açıklamalarda, Marvel'ın Avengers 2 filminin sonrasında Hulk için film yapmayı planladığını belirtti. Bu haberle birlikte Hulk hayranları heyecanlanırken, Comic-Con festivalinde Hulk'la ilgili bir açıklama yapılacağı konuşulmaya başlandı. Temmuz sonunda gerçekleştirilecek olan festival şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz.

Popüler Yorumlar

suleymanakyuz (Amatör) | 12 Mayıs 2014, 15:48

E sonunda biraz gec kalmıslardı aslında filmde aksiyon ya da efektlerle ilgili pek sorun oldugunu düsünmüyorum(2003 teki haric) asıl sorunun senaryolarla alakası var alısagelmişin dısında bir olay kurgusu ve kişiler gerekiyor Mark Ruffalo'nun bu role yakıstıgını düsünüyorum

1
5
ashles (Dublör) | 12 Mayıs 2014, 15:55

Hiçbir Hulk Edward Norton kadar iyi olamaz buda bi gerçek.Bruce Banner tipi anca bu kadar yakışabilirdi

4
7

Tüm yorumlar (20)

Avatar
chesterfield (Amatör) | 10 Haziran 2017, 22:40

Edward Norton ile devam etmeleri gerekirdi , çünki hal haraket duruş fizik bildiğin karizma işte :) ,avengers deki hulka bakıyorum 5 para etmez ,biri şuna şekil versin onuda geçtim bildiğin kambur :))))

Cevap Yaz
0
1
ibrahimroyis (Amatör) | 31 Mayıs 2017, 13:00

18 yaşında izledim şimdi25 yaşındayım hadi gel artık hulk 3

Cevap Yaz
0
0
zgrblgn (Amatör) | 22 Kasım 2016, 16:15

marvel elini çabuk tutsa iyi olur yoksa hulkseverler beklemekten yoruldu bu arada edward norton karakteri layıkı ıle oynuyor bruce banner kım olacaksa olsun tutulur
hulk regıster almıs bır yapım serısını hızlandırın lutfen

Cevap Yaz
0
0
berkaydurgun (Amatör) | 28 Mayıs 2014, 11:01

SPOILER ! Hulk Avengers la hayat bulacak . Avengers 2 den sonra Hulk daha çok göz önünde bulunacak iki filmi daha çıkacak ve uzaya gönderilecek ihanete uğrayacak . Hulk çok büyük şeylere yol açacak . Ama bunların çekilmesi yılları alacak :)

Cevap Yaz
0
1
hakan_toptas_94 (Amatör) | 14 Mayıs 2014, 11:13

Hulk ve sempatık tavırlar tam bır yıkım olacak.3.serıde thor olursa zaten yenılmezlerdekı etkıyı verecektır devamında.hala thor ıle o sahnesı aklımda:)

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz