Sinemalar.com

Transformers: Age of Extinction’dan Yeni Fragman

15 Mayıs 2014

Transformers serisinin yeni filmi Transformers: Age of Extinction'dan yeni fragman yayınlandı.

 

Yayınlanan yeni fragmanla birlikte bizi bol aksiyonlu bir filmin beklediğini görüyoruz. Özellikle Phantom kamerasıyla çekilen yavaşlatılmış sahnelerle birlikte bu sahneleri daha net izleyebileceğiz. Fragmanda aynı zamanda dünya dışından gelen Decepticon'ların saldırısına maruz kalacak.

 

Transformers: Age of Extinction filmi 27 Haziran 2014'te ülkemizde vizyona girecek. İşte karşınızda yeni yayınlanan fragman.

Tüm yorumlar (9)

Avatar
WhiteWalter (Profesyonel) | 20 Nisan 2015, 15:52

Autobot ve Decepticon'lar arasında yaşanan son savaşın ardından dört yıl geçer. Savaşta Chicago şehri yerle bir edilmiş ve binlerce insan öldürülmüş olsa da dünya ve insanlık büyük bir tehditten kurtulmuş olur. İnsanlık yaralarını sarmaya çalışırken Amerikan hükümeti de Autobotlar ile arasındaki ilişkiye iyice koparmış, hatta hayatta kalanları yok etmeleri için CIA'de özel bir birim dahi kurulmuştur. Teksas'ta kendi halinde bir tamirci olan Cade Yeager, eline geçen hasarlı bir kamyoneti, parçalarını satma umuduyla kabul eder. Ne var ki bu kamyonetin yaralı bir Optimus Prime'dan başkası olmadığını anlaması uzun sürmez. Optimus Prime'dan aldıkları sinyallerle yola çıkan CIA ajanlarıyla başının derde girmesi de çok yakındır. Cade Yeager bir şekilde Optimus Prime'ı Chicago'ya ulaştırmak ve diğer Autobotlar ile iletişime geçmesini sağlamak zorundadır. Zira dünyayı tehdit eden güçlü bir düşman yola çıkmak üzeredir. Optimus Prime ve Autobotlar, Cade Yeager başta olmak üzere kendilerine destek olan insan topluluğunun yardımıyla başlarına gelen en korkutucu düşmanla yüzleşmek zorundadır...
Ehren Kruger'ın senaryosunu kaleme aldığı, yönetmenliğini ise bir kez daha Michael Bay'in üstlendiği filmin başrollerinde Mark Wahlberg, Nicola Peltz ve Jack Reynor yer alıyor.(beyazperde)
Geçen yaz sinemada izlemiştim ve çok iyiydi.Fakat yanlış hatırlamıyorsam 2.5 saat sürmüştü ve harikaydı.Ama son yarım saatini bitsin artık da gideyim diye bir ayağım havada geçirmiştim :)
Herşeye rağmen güzel filmdir.

Cevap Yaz
0
0
Ghostlyy (Dublör) | 18 Mayıs 2014, 02:33

Yalvarıyorum hollywood dünyasına.Birisi transformers serisini şu adamın elinden alsın!

Cevap Yaz
0
0
warior35 (Amatör) | 16 Mayıs 2014, 21:10

Peter cullen (optımus prime) adamın sesi sahane

Cevap Yaz
0
0
GForse (Dublör) | 16 Mayıs 2014, 14:46

Optimus adamın dibi ya atınıda almış gelmiş savaşa küheylanım benim be :D

Cevap Yaz
0
1
h.evrendurmaz (Amatör) | 16 Mayıs 2014, 11:15

Yahu herşey iyi hoşda madem insanlığın yok oluşu söz konusu neden hiç müdadele yok ben biraz da savaş uçakları tanklar gemiler helikopter ler görmek istiyorum ama 1. filmden beri böyle bir mücadele göremedim.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz