Sinemalar.com

16 Yıl Sonra Nurgül Yeşilçay ile Cem Yılmaz'ın Yolları Kesişti

17 Haziran 2014

1998 yılında Cem Yılmaz imzalı 'Her Şey Çok Güzel Olacak' filminde hemşire rolüyle figüranlık yapan Nurgül Yeşilçay'ın yolu Yılmaz'la kesişti. Komedyenin son projesinin kadrosuna dahil oldu.

 

Cem Yılmaz ile Nurgül Yeşilçay'ın yolları yıllar sonra yeniden keşişti. Güzel oyuncu, ünlü komedyenin ilk sinema projesi olan 1998 yapımı 'Her Şey Çok Güzel Olacak'ta bir hemşireyi canlandırarak ilk oyunculuk deneyimini edinmişti. Yeşilçay, 16 yıl aradan sonra Yılmaz'ın son filmi 'Pek Yakında'da konuk oyuncu olarak yer aldı. Son dönemde oynadığı dizi ve sinema filmleri tutmayan Yeşilçay, önümüzdeki günlerde çekimler için kamera karşısına geçecek.

 

KIRAL'IN PROJESİNDE

 

Öte yandan ünlü oyuncu, yönetmen Erden Kıral'ın film projesinde de yer alacak. 'Gece' adlı yapımda başrolü üstlenen oyuncu, konsomatrisi canlandıracak. Çekimlere ise temmuz ayında İzmir'de başlanacak.

 

ÇEKİM SÜRESİ 5 HAFTA

 

Cem Yılmaz'ın son filmini hayranları büyük merakla bekliyor. Önceki projelerinin aksine Instragram üzerinden sık sık setten fotoğraflar paylaşan sanatçının, 'Pek Yakında' adlı filminin çekimlerinin 5 hafta içinde tamamlanması öngörülüyor. Cem Yılmaz'ın son filminde Zafer Algöz, Özkan Uğur ve Ozan Güven gibi isimler rol alıyor. Çekimleri 5 hafta içinde tamamlanması planlanan filmin cast ekibine son katılan isim de Nurgül Yeşilçay oldu. Yılmaz imzalı 'Her Şey Çok Güzel Olacak'ta perdeye çok kısa süre yansıyan Yeşilçay'ın bu kez nasıl bir karakteri canlandıracağı merak konusu.

 

Haber Kaynağı blogcu.com

Popüler Yorumlar

DEEPSENSES (Figuran) | 22 Eylül 2015, 02:38

niye fragmanlar otomatik açılıyor. niye bir sayfaya girdiğim de hemen fragman oynatılıyor ..Alooo

0
8
redkitgarfield (Dublör) | 26 Haziran 2014, 15:17

Yılmaz Erdoğan'dan sonra Nurgül Yeşilçay da konuk oyuncu listesine eklendi.Yeniden Cem Yılmaz filminde oynayacaklar.Cem Yılmaz filmlerinin en güzel yanı kadro çok sağlam oluyor Mazhar Alanson,Nil Karaibrahimgil,Demet Evgar,Şafak Sezer,Özge Özberk,Özkan Uğur vs .

0
5

Tüm yorumlar (6)

Avatar
DEEPSENSES (Figuran) | 22 Eylül 2015, 02:38

niye fragmanlar otomatik açılıyor. niye bir sayfaya girdiğim de hemen fragman oynatılıyor ..Alooo

Cevap Yaz
0
8
ndlmselcukucar (Amatör) | 18 Temmuz 2015, 23:21

cem yılmaz kendini uyanık seyirciyi aptal zannediyor. adam resmen uzun reklam çekiyor filme serpiştiriyor ve millet de film izliyoruz sanırken aslında reklam izliyor. Para hırsı korkunç noktada. O kadar ABD ve dünya sineması izliyorum Türk filmlerine bakıyorum bu adam kadar reklam koyanını görmedim. hatta yukarıdaki jenerik bile pepsi reklamı ile bitiyor. Yuh diyorum. Sırf ticaret olarak görmekten vazgeçip biraz da sanat olarak baksa sinemaya daha iyi olacak.

Cevap Yaz
1
0
WhiteWalter (Profesyonel) | 19 Nisan 2015, 16:03

Nereden Nereye Nurgül Yeşilçay.Cem Yılmaz'ın oyuncu kadrosu rutin olarak aynı zaten:Zafer Algöz, Özkan Uğur ve Ozan Güven. Fakat oyuncu kadrosu değişmemesine rağmen her filminde başarı yakalaması da başarı tabi.Bekliyoruz bakalım yeni filminin ismini ve cismini.

Cevap Yaz
0
2
MertAkyurekOfficial (Amatör) | 3 Mart 2015, 19:44

16 Yıl sonra Aynı sahneyi canlandırdılar :)

Cevap Yaz
0
0
EquinEkx (Amatör) | 15 Şubat 2015, 12:40

finmde yıne 20 sanıye hemsıre rolundeydı bence anlatılmak ıstenen ozmn fıgurandı sımdı yıne 20 sanıye hemsıre roluyle haber oluo mazhar ve yılmaz erdoganın oynamsıda cem yılmaz fılmı oldugunu gosterıo

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz