Sinemalar.com

Dabbe 5 Zehri-i Cin'in Fragmanı Yayınlandı

7 Temmuz 2014

Hasan Karacadağ'ın yönetmeliğini yaptığı yeni filmi Dabbe 5: Zehr-i Cin'in fragmanı yayınlandı.

 

Türk korku filmlerinin öncülerinden birisi olan Hasan Karacadağ'ın yeni filmi Zehr-i Cin, gerçek bir hikayeden alınmaktadır. Evlerinde mutlu bir hayat süre Ömer ve Dilek'in bu günleri, fırtınaların gölgelerine gizlenmiş adı anılmaz cinlerin ani saldırılarıyla birlikte kararı. ve herşey, Dilek'in bir rüyası ile başlar. Peki bu kana hükmeden zehr-i cin ve şeytanın en kindar kabilesi Dilek'in ruhunu neden kemirmektedir? 

 

Korku dolu dakikaların bizi beklediği Dabbe 5: Zehr'i Cin'in 12 Eylül 2014'te vizyona girecek.

Popüler Yorumlar

hll_tskn (Amatör) | 7 Temmuz 2014, 18:29

şu film Türk değil de yabancı bir film olarak gösterime girseydi yere göğe sığdıramazdınız ! bana göre adam Türk korku filmleri kategorisinin en iyisi.filmi izlemeden görmeden yorum yapan filmden bıkıp usanan arkadaşlar, buyrun siz yapın ya da öneri sunun da sizinkilerii okuyup izleyelim.

2
7
erkanbulbul (Amatör) | 7 Temmuz 2014, 21:25

neden korkuyu bu yüksek ses ve çığlık gibi seylerle gercekleştirmeye calısırlar hiç anlamıyorum fragman sırf gürültü

0
4

Tüm yorumlar (15)

Avatar
semih_colak_520 (Amatör) | 12 Temmuz 2014, 15:11

türkiyedeki en iyi korku filmlerini yapan adam bu adam helal olsn beni etkiliyor gerçekten :)

Cevap Yaz
0
2
emrahtas (Dublör) | 11 Temmuz 2014, 09:28

Hasan Karacadağ çektiği filmlerden 3 kuruş para kazanıyorsa onu da tekrar filmlere yatırıyor galiba ,adam pes etmiyor helal olsun. Yapa yapa çözecekler bu işi.

Cevap Yaz
0
0
zemberek (Profesyonel) | 8 Temmuz 2014, 19:26

bu film serinin önceki filmlerinden çok daha iyi gibi görünüyor. tabi kesin bir şey söylemek için izlemek gerekir. ben şunu anlayamıyorum tamama dabbe 2 falan berbattı ben de beğenmedim ama cinler konusunu kullanmanın bir kötü tarafı yok.hristiyanlar da sürekli şeytan çarpması ayin vb. filmler çekiyorlar yani çünkü insanların inancına yönelik kullanılan korku ögeleri her zaman inandırıcı oluyor soyut şeyler de olsalar. çünkü müslümansa bunu izleyen cinlerin varlığına inanıyor demektir bu da korkutmada etkilidir diye düşünüyorum. ayrıca şu açıdan da bakmak lazım belki kötü filmler çekiliyor ama bunların üstüne katarak iyi filmler çıkacak ortaya bunlar acemilik.

Cevap Yaz
0
1
kubraJohnny (Profesyonel) | 8 Temmuz 2014, 17:07

Bıkmadılar, hala cin konulu korku filmi yapmaya devam ediyorlar.Gına geldi, artık devamlı böyle yapacaklarına uydurma birşeyler yapsınlar daha.Bu kadar olmaz yani.Serini ilk iki filmini seyretmiştim ve devamını seyretmedim.Seyretmeyide düşünmüyorum.İlk başlarda, cin konulu filmler ilgi çekiciydi, artık değil.Çünkü önüne gelen korku filmi çekiyor, ama hep cin konulu.

Cevap Yaz
2
1
Serap730 (Jön) | 8 Temmuz 2014, 11:03

Bu arada her filmden sahneler çalmış,Paranormal Aktivity ,Ruhlar bölgesi,Zamanın sonundaki ev gibi ...

Cevap Yaz
1
0
Görüşleriniz