Sinemalar.com

Dumbo'nun Filmi Geliyor

Dumbo'nun Filmi Geliyor
10 Temmuz 2014

Disney'in Malefiz filmde yakaladığı başarıyla birlikte Dumbo'yu gerçek hayata uyarlayacağını açıkladı.

 

Malefiz'in hikayesini çizgi dünyadan alıp gerçek hayata uyarlayan Disney, Angelina Jolie'nin oyunculuğuyla birlikte gişede başarılı bir gelir elde etti. Aynı senaryoyu çocukluğumuzun kahramanlarından olan Dumbo'ya uygulamak istiyor.

 

Hollywood'un senaryo sıkıntısı çektiği bu zamanlarda çocuk hikayeleri film şirketlerinin kurtarıcısı haline geldi. Sevimli filimiz Dumbo'da bu hikayelerden birisi olacak. Gelen bilgilere göre filmin senaryosu için Ehren Kruger ile anlaşılmış durumda. Kruger'ın geçmişine baktığımızda Çığlık 3 ve Halka gibi korku filmleriyle birlikte Transformers serisinde yer almıştı.

 

Filmin çekim ve vizyon tarihiyle ilgili olarak herhangi bir açıklama yapılmadı.

Tüm yorumlar (3)

Avatar
mert_mertoglu_9279 (Amatör) | 13 Temmuz 2014, 18:55

Ehren kruger varsa dandik bir olma ihtimali yüksek diyologları ve olay kurgusu vasat bir adam

Cevap Yaz
0
0
YeniGelen (Dublör) | 10 Temmuz 2014, 19:44

Disney'in çizgi filmlerini 90 yıllarda tv kanallarında 1930,40...60 yapımlarının hepsini nerdeyse yayınlıyorlardı 80 nesli iyi bilir.
Eski yapılan animasyonlar şuanki animasyonlardan halen ıyı denılebılır ve kac nesle kendilerini izlettirdiler. Şimdini görsen 2.ciye izlemessin ama eskileri tekrar tekrar izlenirdi toplu şekilde...

Cevap Yaz
0
0
SirChaplin (Jön) | 10 Temmuz 2014, 17:51

aman gelmesin, şuan animasyonunu izlerken filmindeki bilinçaltı mesajlardan animasyona odaklanamıyorum küçüklüğümde böyle bir animasyonu izlediğim için utanıyorum

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz