Sinemalar.com

Süper Kahraman ‘Hancock’

Süper Kahraman ‘Hancock’
9 Haziran 2008

Son olarak “Ben Efsaneyim”de sergilediği başarılı performansı ile adından söz ettiren Will Smith’i, Los Angeles’ın sinirli, uyuşmaz, alaycı ve yanlış anlaşılan süper kahramanı Hancock rolünde izleyeceğimiz yeni fantastik komedi “Hancock”, 4 Temmuz’da gösterime giriyor.  

İyi niyetli kahraman Hancock, işlerini yapıp sayısız insanı kurtarabilir ama her zaman arkasında insanı hayrete düşürecek kadar hasar bırakır. Halk artık bu durumdan usanmıştır. Yerel kahramanlarına minnettar olmakla birlikte, Los Angeles’in iyi vatandaşları bu adamı haketmek için ne yaptıklarını merak ederler.

Hancock aslında başkalarının ne düşündüğünü umursayan birisi değildir. Halkla İlişkiler Uzmanı Ray Embrey’in (Jason Bateman) hayatını kurtardıktan sonra  alaycı süper kahramanımız kendisinin de zayıf bir tarafının olabileceğini farketmeye başlar. Hancock’un bugüne kadar karşılaştığı en büyük sorun bu yönüyle yüzleşmek olacaktır. Ayrıca, bu da Ray’in karısı Mary’nin (Charlize Theron), onun işe yaramazın teki olduğu konusundaki ısrarını kırmak için bir fırsattır.

Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (23)

Avatar
Filious (Dublör) | 31 Ocak 2012, 03:35

Heyy Serseri ! :D

Cevap Yaz
0
0
koobee24 (Star) | 14 Ağustos 2011, 18:41

çok güzel filmdi ama çok da kısaydı. daha uzun bir devam filmi olur umarım.

Cevap Yaz
0
0
emr1903 (Amatör) | 1 Kasım 2010, 13:54

film hastası biri olarak çok beğendim. filmde herleye yer var. bütün duyguları yaşayabilirsiniz. hem eglenebilir hemde hüzünlenebilirseniz. izlemeyenlere kesinlikle tavsiye edebilirim. (=

Cevap Yaz
0
0
vecip (Jön) | 11 Mayıs 2010, 12:27

hem komedi hem aşk her şey war bu filmde sonu da süper olmuş

Cevap Yaz
0
0
Gocebee (Figuran) | 9 Mayıs 2010, 22:19

Çok Çok Çok Çok Çok İyi Bir Filmdi Enlerde Sevenlere İdeal Bir film :)
 

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz