Sinemalar.com

Murat Boz Film Yıldızı Oluyor

Murat Boz Film Yıldızı Oluyor
16 Temmuz 2014

Murat Boz, önümüzdeki ay çekimleri başlayacak olan internet fenomeni Pucca’nın “Ay Hadi İnşallah” filminde Büşra Pekin’le başrolü paylaşacak.

 

25 Film’in çekeceği film öncesi Pekin, İzmir’de Pucca lakaplı Selen Işık’ı yakından tanımak için beraber tatil yapıyor. Boz’un tv8’de “Söyle Söyleyebilirsen” yarışmasını sunan yakın arkadaşı Murat Dalkılıç da, Avşar Film’le el sıkıştı.

 

Merve’den tam destek 

 

Dalkılıç, Önder Açıkbaş’ın “Mazlum Kuzey” isimli filminde önemli rollerden birini canlandıracak. Oyuncu Merve Boluğur’la beraberlik yaşayan Murat Dalkılıç, film konusunda sevgilisinden büyük destek alıyor. Ali Adnan Özgür’ün yöneteceği filmde ayrıca Erkan Can, Kahtalı Mıçı ile Dilberay da kamera karşısına geçecek. Ev sahibi rolünü canlandıracak olan Dilberay, bu ay çekimleri başlayacak film için 15 bin TL alacak.

Haber Kaynağı milliyet.com.tr

Popüler Yorumlar

onurhaneker (Artist) | 16 Temmuz 2014, 12:49

baktılar bizden şarkıcı olmaz hemen (B) planına geçtiler bu kim oyuncu kim.

0
6

Tüm yorumlar (7)

Avatar
Dapoet (Artist) | 17 Temmuz 2014, 09:17

Murat Boz dan oyuncu olmaz bence bazı şarkıları sadece iyi hepsi bu ötesi yok bence tamamen bıraksın her şeyi.

Cevap Yaz
1
1
hakan_toptas_94 (Amatör) | 17 Temmuz 2014, 01:58

şahmısın şahpaz mı ? şarkıcımısın oyuncu mu ?Pehh Bizim ümit verecek gençler boşuna eğitim alıp zaman dan çalıyor sonra diyorlar ki yerli filmleri neden kötülyorsn iyi de ortada iyi oyunculuk yapacak adamlara fırsat vermiyorsun ki ?Nerde hop pop adam varsa pop mop olmakta kesmiyor sinemaya da el mel bel atıyor mk.

Cevap Yaz
0
0
numan_bilgin_5 (Amatör) | 16 Temmuz 2014, 22:01

boş iş

Cevap Yaz
0
0
mtzblnnpngn (Amatör) | 16 Temmuz 2014, 19:39

Tamamen ticaret kafası kendisine bi artısı olacağını sanmıyorum.Keşke herkes en iyi yapabileceği şeye odaklansada diğer şeyleri gerçekten yapmak isteyen insanlara yer açsa hep bana hep bana nereye kadar..

Cevap Yaz
0
0
jackrabbit (Dublör) | 16 Temmuz 2014, 18:59

merak ediyorum saglam okullarda egitim almıs ve cidden cok kaliteli karaktere sahip olan insanlar bizim film sektörümüze ne zaman girecek diye

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz