Sinemalar.com

Mahsun Kırmızıgül'ün Setini Bastılar

Mahsun Kırmızıgül'ün Setini Bastılar
16 Temmuz 2014

Mahsun Kırmızıgül'ün yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği 'Kadim Dostum' setini halk bastı.

 

Milliyet'in haberine göre; ‘Beyaz Melek’, ‘Güneşi Gördüm’ ve ‘New York’ta Beş Minare’ gibi toplumsal sorunları konu alan filmlere imza atan Kırmızıgül daha sonra ‘ Hayat Devam Ediyor’la dizi sektörüne giriş yapmıştı. 

 

İlk dizisinden sonra ismi ‘Mardin İşi’ olarak açıklanan ancak daha sonra ‘Kadim Dostum’ olarak değiştirilen dizi için kolları sıvayan Kırmızıgül’ün setinde olay çıktı. Mardin’de dizinin çarşıda yapılan çekimlerini halk yanlış anlayınca ortalık karıştı. Dizinin geçen cuma günü çarşıda yapılan ve hareketli sahnelerin yer aldığı çekimleri halk yanlış anlayınca kavga çıktı. Çıkan tartışmanın büyümesi üzerine bir grup saldırgan set ekibine kadın erkek demeden saldırdı. 

 

Olaylarda bir set çalışanının kolunun kırıldığı iddia edildi. Emniyet güçlerinin gelmesiyle ortalık yatışırken, olayların yanlış anlamadan dolayı çıktığı öğrenildi. Başrollerinde İlker Aksum, Damla Aslanalp, Murat Eken, Metin Yıldız, Cihat Tamer, Ünal Silver ve Eren Hacısalihoğlu’nun yer aldığı dizi yeni yayın döneminde Fox’ta ekrana gelecek.

Haber Kaynağı radikal.com.tr

Tüm yorumlar (7)

Avatar
turkbey78 (Amatör) | 6 Ekim 2015, 11:00

Cahillik Diz boyu ...

Cevap Yaz
0
0
safirmavisi (Figuran) | 14 Nisan 2015, 23:44

eeee adamlar kendilerinin sürekli olarak tecavüzcü, katil, bağnaz gösterilmelerinden bıktıkları için aynı şeyleri tekrar yaşamak istemiyorlar. Sonunda bu haale geldiler dizi yapımcılarımız yönetmenlerimiz adamları çok güzel koşulladılar tebrikler

Cevap Yaz
1
0
aqzswxdec (Amatör) | 14 Ekim 2014, 20:18

tabi artık kimse sette cin gördük, efendim başrol oyuncusu ışıkçıyı dövdü tatavalarını yemediği için yeni pazarlama taktikleri lazım. gerçi her tarafa afiş asıp, olur olmaz heryere reklam koyuyorlar ama reklamın iyisi kötüsü olmaz demişler. he belki gerçekten olay çıkmıştır sette ama abartmanın anlamı yok.

Cevap Yaz
0
0
carleone1387 (Amatör) | 12 Ağustos 2014, 14:48

Görgü diye bişey var. Böyle görmüş böyle öğretiyo çocuklarına.

Cevap Yaz
1
0
ShadyLady (Dublör) | 25 Temmuz 2014, 23:17

Şimdi doğulu diye yargılamak istemiyorum ama doğulu insanların bir çoğu böyle bağnaz bilmeden etmeden saldır .Senin yörenin berdelini küçük kız çocuklarını gelin vermeleri gibi bir film çekmiyor hiç değilse ne bu bağnazlık .

Cevap Yaz
1
0
Görüşleriniz