Sinemalar.com

Vin Diesel: Paul Walker benim kardeşimdi

5 Ağustos 2014

Hızlı ve Öfkeli filmlerinin yıldızı Paul Walker'la ilgili konuşan Vin Diesel, "Onunla aramızdaki kardeşlik çok başkaydı" dedi.

 

Cuma sabahı Amerika ’da yayınlanan Live With Kelly and Michael programına katılan oyuncu Vin Diesel, geçen sene araba kazasında hayatını kaybeden yakın dostu Paul Walker hakkında konuştu.

Walker’la Hızlı ve Öfkeli filmlerinde tanışan ve yakın arkadaş olan Diesel şunları söyledi: “Bu çok ağır bir şey. Ben fedailik yapan insanların dünyasında büyüdüm ve bu dünyada pek çok kişiyi kaybettik. Ancak Paul Walker’la yaşadığımız kardeşlik bambaşkaydı. Biz bu sektörde onunla beraber büyüdük. Beraberce ünlü olduk, en büyük franchise’ı beraber temsil ettik. O benim ortağımdı ve bu çok garip… Hayatım boyunca aktörlük yaptım ama bu işte size öğretmedikleri bir şey var. Bir yandan birisi için yas tutup bir yandan da seninle aynı sahnedeymiş gibi davranmak çok zor.”

Diesel’a filmi Walker olmadan çekmenin nasıl bir his olduğu sorulduğunda, duygusal anlar yaşayan aktör “Yaşadığım bu yolculuktaki karanlık anlardan biriydi. Biliyorsunuz ya, zor bir şeydi” dedi.

Paul Walker Los Angeles’ta Hızlı ve Öfkeli 7 filminin setinde yaşanan araba kazasında hayatını kaybetmişti. 30 Kasım 2013’te yaşanan kazada, arabayı kullanan 38 yaşındaki Roger Rodas bir trafik ışığına çarpmış, her ikisi de hayatını kaybetmişti. Filmin çekimleri özel efektler kullanılarak tamamlandı. Walker’ın rolünü erkek kardeşleri üstlenirken, kardeşlerin yüzleri bilgisayar efektiyle Paul Walker’a benzetildi.

Hızlı ve Öfkeli serisinin 7. filmi, ABD ’de 3 Nisan 2015’te gösterime girecek.

Haber Kaynağı radikal.com.tr

Tüm yorumlar (5)

Avatar
_HG5D (Amatör) | 21 Ağustos 2017, 03:39

benözledisiçww

Cevap Yaz
0
0
Nightingale (Profesyonel) | 27 Haziran 2015, 15:42

Huzur içinde yat Paul Walker...

Cevap Yaz
0
1
safak1997 (Figuran) | 5 Ağustos 2014, 14:02

haberde bi yanlışlık yok mu Paul Walker film setinde hayatını kaybetmedi ki

Cevap Yaz
1
1
CrazyJoe (Figuran) | 5 Ağustos 2014, 13:28

Vin Diesel reyizdir, adamın dibidir... Hızlı ve Öfkeli hayranları hak verecektir bana filmde sıradan bir ikili değildi bunlar, gerçekten günlük hayatta da sık sık görüşen samimi arkadaş gibiydiler ve filme de çok iyi yansıtıyolardı bunu... Hızlı ve Öfkeli dendi mi benim favorim her konuda Dominic Toretto (Vin Diesel) ama şunu da söyleyeyim ki Paul Walker da boş adam değil, rolünün hakkını verenden fazlasıydı, sanki gerçek hayatta da Brian Oc'canner'miş gibi, gerçek hayatta da araba yarışçısıymış gibi oynardı...
Paul Walker: Eğer bir gün hız yüzünden ölürsem üzülmeyin, çünkü ben gülümsüyordum.

Cevap Yaz
0
3
RiskEverything (Figuran) | 5 Ağustos 2014, 11:30

Duygulandırdı..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz