Sinemalar.com

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı Filminin Türkçe Fragmanı Karşınızda!

8 Ağustos 2014

Yüzüklerin Efendisi filminde geçen olayların öncesini anlatan ve serinin ilk kitabı olan The Hobbit’in sinema uyarlanmasının üçüncü bölümü olan ''Hobbit: Beş Ordular Savaşı''nın ilk fragmanı yayınlandı.

Popüler Yorumlar

mustafa1974 (Dublör) | 11 Ağustos 2014, 03:00

sen çok yanlış geldin birader burası siyaset yeri değil

0
12
CrazyJoe (Figuran) | 8 Ağustos 2014, 23:23

Evetttt Hobbit severlere hayırlı uğurlu olsun, onlar adına sevindim. (The Dark Knight'ciyim ben)

0
5

Tüm yorumlar (18)

Avatar
gncouz (Amatör) | 18 Eylül 2014, 18:36

Merakla bekliyoruz haydi bakalım :))

Cevap Yaz
0
0
khan_ (Amatör) | 17 Ağustos 2014, 22:57

Bu kısımda ise Bilbo Elf Kralı ve Bard’la görüşüyor çünkü Arkentaşını o saklamıştı,ve onlara gösterirken sonra Bard’ın eline verdiğinde gözlerini kamaştıran bir ışık vardı,bulundukları ortamda.Ve Bilbo Dağ’a dönerken yaşlı bir ses çıkmıştı ve bu Gandalf’tı.Çok sevinmişti.Cüceyi kaldırıp kendi uyudu.Ordular gittikçe çoğalıyordu.Thorin yine kuşa tekrar haber yollatmış idi,daha hızlı gelin diye.


Bulutlar Patlıyor (17)

Hepsi birbiriyle tarşıyordu,Elf Kralı Bard ve cüceler tabii,o anda Dain ve 500 adamı geldi sanki savaş olacak tı ki.Gandalf bağırdı! Gandalf:
Hepinizin bahtına bir dehşettir çöktü! Heyhat! Tahminimden daha çabuk geldi.Goblinler yanınızda.Ey Dain,babasını Moria’da katlettiğin Kuzeyin Bolg’u geliyor.Böylece kimsenin beklemediği bir savaş başladı,adı Beş Ordular Savaşı dendi.Plan şu idi;
Goblinler hepsinin düşmanıydı ve onların gelişi üzerine bütün anlaşmazlıklar unutulacaktı.Tek umutları goblinleri Dağ’ın kolları arasındaki vadiye çekmek,kendilerinin de güney ve doğuya uzanan büyük kollara adam yerleştirilmesiydi.Beorn’da savaş idi ve Bolg’u o öldürmüştü ve yerden Thorin’in bedenini kaldırdı.

Dönüş Yolculuğu (18)

Bilbo savaş olurken Elf Kralı’nın ve Gandalf’ın yanında yüzüğü takılı izliyordu.Derken kafasını çarptı ve uyandığında bir elf onu bulmak için son kez gelmişti ve Bilbo’da hızlıca yüzüğünü çıkararak hemen ses verdi.Ve cüceler ona hazineden hak ettiği payı verdiler,Gandalfla evlerine doğru yola başladılar,önce Beorn’un evine sonra Ayrıkvadi’de Elrond’un evine konuk olurlar ve orda birkaç gün geçirip yollarına devam ederler.

Cevap Yaz
0
1
BORTECINE (Amatör) | 12 Ağustos 2014, 19:03

Keyifle izlenir :)

Cevap Yaz
0
0
onurcanszer (Amatör) | 12 Ağustos 2014, 18:46

Hobbit serisini kesinlikle size sinemada altyazı ile izlemenizi tavsiye ediyorum eğer daha önce izlemediyseniz son filmi altyazılı izlerseniz dediğim harikalığın tadına bakacaksınız.
SON FİLME SİNEMAYA GİDİN!

Cevap Yaz
0
0
OrantisizZeka (Amatör) | 12 Ağustos 2014, 15:45

umarım yüzüklerin efendisindeki miğfer dibi ve pelennor çayırları muharebeleri gibi müthiş savaş sahneleri vardır.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz