Into the Storm Bu Hafta Sinemaskop'ta

31.08.2014 21:25

Fırtına bu hafta Sinemaskop’u kasıp kavuracak!

 

Final Destination serisinin son halkasını yöneten Avatar ve Titanic gibi filmlerde görev yapan yönetmen Steven Quale’den muhteşem bir görsel şölen geliyor.

 

Yönetmen 3. Uzun metraj filmi olan Into The Storm filmini Michagan’da çekti.Filmin teaser fragmanı golden trailer ödülleri'nde 'En İyi Ses Kurgusu' ödülüne layık görüldü.Ve bu hafta filmin kamera arkası Sinemaskop’ta olacak.

 

Sinemanın vazgeçilmez konularından biri de doğa felaketleri kuşkusuz. Yaşamak bir yana onları beyazperde de izlemek bile tüyler ürpertici.Bu haftaki soundtrack’te kıyamet kopacak..

 

Geçen hafta sinema dünyasınde neler oldu? Hollywood dedikoduları, yeni projeler neler? Sevilen aktörler hangi yapımlarla anlaştı...sinema dünyasındaki en son gelişmeler sinehaber’de sizlerle olacak..

 

Ve dahası... Haftanın vizyon filmleri, türkiye boxoffice listesi, haftanın yeni çıkan ev sineması filmleri...

 

Sinemaskop her hafta bir şanslı izleyicisini ve arkadaşını sinemaya yolluyor hem de evde sinema keyfi yapmanız için son çıkan dvd’leri hediye ediyor.... program sonunda sorduğumuz soruya doğru cevaplarınızı bekliyoruz...

 

Unutmayın!! Cansu bizim’in hazırlayıp sunduğu sinemaskop 30 ağustos cumartesi günü 12:00’da kanal 35 ekranlarında...sakın kaçırmayın...