Sinemalar.com

Salman Khan'a Hapis Şoku

7 Mayıs 2015

Ünlü Hint aktör Salman Khan, 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

2002 yılında alkollüyken kullandığı aracın kontrolünü kaybedip kaldırım kenarında uyuyan evsizlere çarpıp kaçan Khan'ın ehliyetsiz araç kullanıp alkollü olduğu kanıtlandı ve adam öldürme suçlamasıyla 5 yıllık hapis cezasına çarptırıldı. Khan'ın avukatları karara itiraz etti ve 2 gün sonra görüşülecek temyiz öncesi ünlü aktör kefaletle serbest bırakıldı.

Khan'ın avukatları, kaza esnasında direksiyonda Khan'ın değil, şoförün bulunduğunu savunsalar da görgü tanıklarının sürücünün Salman Khan olduğunu belirtmesi nedeniyle ünlü aktör hapis cezasıyla karşı karşıya geldi.

Oynadığı filmlerle gişede büyük başarılara ulaşan Salman Khan'ın önümüzdeki yıllar için film anlaşması imzaladığı yapım şirketlerinin, bu kararın ardından milyarlarca rupi zarar etmesi bekleniyor.

Popüler Yorumlar

EceNghn (Amatör) | 7 Mayıs 2015, 17:22

Benim okudugum ve bildigim kadarı ile şoförünün hatası ile oluşan bir sorun bu. Yüklü tazminat sebebi ile de tanıkların ifadesi değiştirilmiş. Aamir Khan'ın da dediği gibi; "TÜM DÜNYA SALMAN'A KARŞIYSA, BENDE TÜM DÜNYAYA KARŞIYIM!"

0
6
fundakoca (Amatör) | 7 Mayıs 2015, 17:32

şoförünün yaptığı kazayı tanıkların ifadesi değiştirilerek salman khan a yüklediler. 13 sene süren bir davada olanların akışını takip ederseniz anlarsınız. Aamir Khan'ın da dediği gibi; "TÜM DÜNYA SALMAN'A KARŞIYSA, BENDE TÜM DÜNYAYA KARŞIYIM

0
5

Tüm yorumlar (7)

Avatar
ofliKHAN (Amatör) | 3 Haziran 2015, 17:54

hadiiii cidden doğru mu ?

Cevap Yaz
0
0
BeyzaGRS (Amatör) | 22 Mayıs 2015, 22:27

böyle saçmasapan haberler yazmayın ya !

Cevap Yaz
0
0
jackrabbit (Dublör) | 19 Mayıs 2015, 08:44

Kim alkollü bir sürücüyü işe alır ki? Her harikularda az ya da çok suç var gibi..

Cevap Yaz
0
0
Palavan (Dublör) | 10 Mayıs 2015, 00:36

Adamı harcamak istedikleri o kadar belli ki..

Cevap Yaz
0
2
busravrl (Amatör) | 9 Mayıs 2015, 12:29

Salman dün Haziran ayındaki duruşmaya kadar kefalet karşılığı serbest kaldı. Salmanın avukaları yüksek mahkmeye başvumuştu o yüksek mahkemde k duruşmada dün olu dünkü mahkeme Salman’ı haklı bulmuş. "Alkollü olması, arabada bulunması arabayı onun sürdüğü anlamına gelmez." Daha sonra avukatlar Salman'ı suçlamak için kullanılan ifadeleri bombardıman yaparcasına çürüttü. Çünkü Salman’ı suçlarken kullandıkları ayrıntılar fizik kurallarına aykırı.

Daha hala bitmedi ama avukatların umudu arttı. En iyi kısmı da mahkeme heyeti de Salman’ın suçsuz olduğu görüşünde. Olayın bir numaralı görgü tanığı Kamal Khan yıllardır ortada yok. Eğer son anda gelip Salman aleyhinde ifade vermezse Salman özgürlüğüne kavuşacak.

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz