Sinemalar.com

La La Land Filminden İlk Fragman!

14 Temmuz 2016

Başrollerinde Ryan Gosling ve Emma Stone'un oynadığı La La Land adlı müzikal filmden ilk teaser fragman yayınlandı!

Filmde bir caz piyanisti ile genç bir aktrisin bir yandan hayallerinin peşinde koşarken diğer yandan da aşklarını sürdürmeye çalışmaları anlatılacak.

Filmin yönetmeni, 2014'te çektiği Whiplash ile büyük takdir toplayan Damien Chazelle. Gosling ve Stone'a, Whiplash'teki performansıyla Oscar kazanmış JK Simmons eşlik ediyor.

La La Land, Türkiye'de 27 Ocak 2017'de gösterime girecek.

Tüm yorumlar (3)

Avatar
FilmHistorian (Figuran) | 18 Ağustos 2016, 22:20

Damien Chazelle'nin 3.uzun metraj filmi '' La La Land '' da ilk iki film Guy and Madeline on a Park Bench ve Whiplash'da olduğu gibi caz müziği temasına sahip.. Ryan Gosling de yönetmen Chazelle gibi sinema dışında müzikle yakından ilgili sanatçı ve bu durum Gosling'in performasına olumlu katkıda bulunmuştur.. Filmin görüntü yönetmenliği American Hustle & Joy gibi filmlerde görev almış Linus Sandgren,'e, kurgusu ise bir önceki Chazeller filmi olan Whiplash'da görev alan Tom Cross'a emanet edilmiş.. Ford'un ikinci filmi ise kasım ayında vizyona girecek olan, A Single Man gibi edebiyat uyarlaması '' Nocturnal Animals '' , Jake Gyllenhaal'ı başrolü ve filmin görüntü yönetmeninin Seamus McGarvey olması ile 2016'da görülmesi gerekenler listeme girmesini sağladı .. 73. Venedik Film Festivali'nde yarışacak bu iki film dışında Malick'den Voyage of Time , Villeneuve'den Arrival ve Cianfrance'den The Light Between Oceans prodüksiyon kaliteleri ile şimdiden dikkat çektiler .. Venedik'in hemen ardından Toronto Ulusl.Film Festivali ve Telluride Film Festivali'nde de 89.oscar ödüllerine uzanan yol ve yarış ana hatları ile meydana çıkacaktır.. Silence,La La Land,Billy Lynn's Long Halftime Walk, Fences,The Birth of a Nation,Loving, American Pastoral,Moonlight,Manchester by the Sea,Passengers, Nocturnal Animals ve Sully 89.akademi ödüllerinin en iyi film dalı için 7 ay öncesinden en öne çıkan yapımlar konumunda.

Cevap Yaz
0
0
cherylstrayed (Amatör) | 31 Temmuz 2016, 20:25

Fragmanına hayran kaldım.Ryan Gosling ile Emma Stone çok sevdiğim oyuncular.Sabırsızlıkla bekliyorum.

Cevap Yaz
0
0
FORHAN (Jön) | 15 Temmuz 2016, 14:39

Takip ettiğim bir yönetmen , sevdiğim iki oyuncu . Umarım güzel bir yapım ortaya çıkar.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz