Sinemalar.com

Hellboy Geri Geliyor!

Hellboy Geri Geliyor!
14 Eylül 2017

Amerikalı yazar Mike Mignola’nın romanlarından sinemaya uyarlanan ‘Hellboy’ serisinin üçüncü filmi ile ilgili bilgiler netleşmeye başladı. İlk resmi görsel yayınlandı.

Screen Crush ve Variety’nin haberlerine göre, resmi adı ‘Hellboy: Rise Of The Blood Queen’ olan filmde Hellboy’u bu sefer farklı bir isim, Stranger Things’ten hatırlayacağımız David Harbour canlandıracak. 2004 ve 2008 yıllarında çekilen ilk 2 filmde karakteri Ron Perlman oynamıştı.

Önceki filmlerin Meksikalı yönetmeni Guillermo del Toro da yeni projede yer almıyor. Yönetmenlik koltuğuna Neil Marshall oturacak. Mike Mignola’nın ve filmin resmi Twitter hesapları, gece saatlerinde David Harbour’ın yeni ‘Hellboy’ posterini paylaştı.

David Harbour’ın yanı sıra Ian McShane, Milla Jovovich, Daniel Dae Kim ve Sasha Lane gibi isimlerin de rol alacağı filmin önümüzdeki yıl gösterime girmesi bekleniyor. Yeni 'R-rated' filmin yaş sınırlaması ile vizyona gireceği de gelen haberler arasında.

Tüm yorumlar (1)

Avatar
birdy1907 (Jön) | 14 Eylül 2017, 19:44

Hellboy beğendiğim bir karakter ve onun dünyasıda yine beğendiğim bir dünya olmuştu.Bunda Ron Perlman gibi iyi bir oyuncu ve yönetmen Guillermo Del Toro'nun payı büyüktü.Onların olmayacağı bir Hellboy filmi acaba nasıl olacak?Bir de seri filmlerde hep ilk filmlerin serinin en iyisi olduğu miti vardır.Terminatör gibi Hellboyda bu söylemi kıran serilerden.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz