Görüyorum ki benden uzun süredir
haber alamamışsın! Vizyona giren filmlerden ve en son gelişmelerden anında haberdar olmak ister misin? İzin Ver Daha Sonra
Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Beş Yeni Game of Thrones Dizisi Geliyor!

Beş Yeni Game of Thrones Dizisi Geliyor!
22 Eylül 2017

Geçtiğimiz ay 7. sezon finalini yapan Game of Thrones dizisinin 5 tane spin-off (devam) serisinin çekileceği bildirildi. 

Variety’nin haberine göre, daha önce 4 farklı devam projesi çekileceğini duyuran HBO, Game of Thrones evreninin genişliğini dikkate alarak proje sayısını 5’e çıkardı. Bu serinin senaristliğini daha önce birkaç bölümü kaleme alan Byran Cogman üstlenecek. 

Diğer 4 serinin senaryosunu yazacak ekip ise şöyle: Brian Helgeland (Legend), Carly Wray (Mad Men, The Leftovers), Max Borenstein (Kong: Skull Island), Jane Goldman (Stardust, Kingsman: The Secret Service). 

Hayata geçirilecek spin-off’ların Yedi Krallık’taki olayları konu edinmesi ve güncel Game of Thrones dizisinde yaşananlardan öncesini anlatması bekleniyor. 6 bölümden oluşacak 8. (final) sezonunun başlama tarihi henüz netleşmedi. Devam hikayelerinin ise en erken 2019’da izleyicilerle buluşabileceği tahmin ediliyor.

Tüm yorumlar (0)

Avatar
Görüşleriniz