Sinemalar.com

Hulk Trilojisi Geliyor!

11 Ekim 2017

Marvel ile Universal Pictures arasındaki telif hakkı sorunlarından dolayı solo filmi çekilemeyen Hulk karakteri, Marvel Sinematik Evreni’ndeki üç film içinde kendisine özel bir hikayeye başlıyor. 

Eric Bana ve Edward Norton’dan sonra Mark Ruffalo’nun performansıyla büyük bir hayran kitlesi edinen Hulk karakteri, Thor: Ragnarok’tan itibaren üç film sürecek bir hikaye arkında yer alacak. Trilojinin ikinci filmi The Avengers: Infinity War, üçüncü filmi ise henüz resmi adını almayan Avengers 4 olacak. 

2012’deki The Avengers’tan itibaren Hulk’a hayat veren 49 yaşındaki Amerikalı aktör Mark Ruffalo, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: 

“Kevin Feige (Marvel Sinematik Evreni'nin başındaki isim) beni bir gün kenara çekti ve ‘eğer bağımsız bir Hulk filmi çeksek ne olurdu?’ diye sordu. Ben de bu, bu ve bu olmalı, bu şekilde de bitmeli gibi kendi aklımdan geçenleri söyledim. Fikirlerimi çok sevdiğini söyledi ve ‘neden Thor 3’ten başlayıp bunu üç filmlik bir hikaye ile Avengers 3 ve 4’te gerçekleştirmeyelim ki’ dedi. ‘Kulağa harika geliyor’ dedim, şu an hikaye arkının başlangıcında bulunuyoruz.”

Ruffalo, Hulk’un artık daha fazla konuşuyor olmasını da bu yeni trilojiye bağladı. Özel gösterimlere katılan eleştirmenlerden büyük övgü alan Thor: Ragnarok filmi 27 Ekim’de sinemaseverlerle buluşacak.

Haber Kaynağı Cinemablend

Tüm yorumlar (1)

Avatar
ufuk_faruk (Profesyonel) | 12 Ekim 2017, 09:42

Bence de artık Hulk'a film çekme vakti geldi. Sıkıntı şu ki Avengerslardaki filmlerle nasıl bağlantı kurulacağı. Şuana kadar tüm filmler bağımsız işlendi ki Avengers 2 de sırf bir hidra üstü için birleştiler. O asayı Ironman tekte hallederdi. Galaksinin koruyucuları dünya tehlikedeyken 2. filmde neredeydi hani galaksiyi koruyorlardı? Bazı ara filmleri işleyelim de aradan çıksın kafasıyla Marvel işliyor. Yoksa direk Avengers 3 ile 4 e geçebilirlerdi ama 2020 yılından sonra kadrodan bazı kişileri çıkaracak veya 2 li filmler çekmeye başlayacak. Hulk senaryosuna da bir yerden başlanmalıydı zaten. İnsanlar daha çok görmek istiyor. Karakter yan rol oyuncusu değil! Hulku sevenlerinde hulka özel film izleme hakkı var.

Cevap Yaz
1
1
Görüşleriniz