Sinemalar.com

Muro’nun Filmi Geliyor!

Muro’nun Filmi Geliyor!
20 Ağustos 2008

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde devrimci jargonu ve yardımcısı Çeto’yla girdiği tartışmalarla tanınan ve “Nalet olsun içimdeki insan sevgisine” repliğini dilimize pelesenk eden Muro’nun maceraları beyazperdeye taşınıyor.

Yapımcılığını Pana Film’in, yönetmenliğini Zübeyr Şaşmaz’ın üstlendiği, senaryosunu Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’ın yazdığı “Muro – Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine” sinema filminin çekimleri 18 Ağustos’ta başladı. 5 Aralık 2008’te vizyona girecek olan “Muro – Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine” filmi bir yandan içimizdeki insan sevgisini ortaya çıkarırken, bir yandan da izleyenleri bol bol güldürecek.

Filmde Mustafa Üstündağ, Şefik Onatoğlu ve Eray Türk’ün yanı sıra, Fırat Tanış, Evrim Alasya, Bülent Şakrak da rol alıyor. Ayrıca Üstündağ ve Onatoğlu’na iki Rus güzel Nataliya Bondarenko ve Daria Litvinova eşlik ediyor. Filmin sürprizlerinden biri ise Mazhar Alanson.

Filmin konusu:

Cezaevinden çıkan Muro ile Çeto, devrimi köyden başlatmak üzere memleketlerine dönerler. İlk planları evlenip yuva kurmak, örnek birer devrimci olmaktır. Oysa köyde onları bir sürpriz beklemektedir. Muhtar, Muro ile Çeto’yu hapisteyken iki Rus kadınla evlendirmiştir. Muro ile Çeto’nun devrim ütopyasını gerçekleştirmeleri için; kadınları bulup boşanmaları gerekmektedir. Bunun için İstanbul’a dönen Muro ile Çeto’nun başına gelmeyen kalmaz. Çözümlemesini asla yapamayacakları bir örgütle karşı karşıya kalırlar…

Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (37)

Avatar
TwostarT (Star) | 9 Mayıs 2011, 13:13

Ben sevmiştim filmi. bence eğlenceli bir filmdi.Mustafa Üstündağ çok iyi ve komik bir oyuncu daha fazla filmlerde görmk isterim kendisini.

Cevap Yaz
0
0
denizzinhanli (Amatör) | 30 Ağustos 2008, 13:18

para kazanmak için çekilmiş klasik bir anlamsızlık örneği.al diziden adamı al yanına bi cümle koy film diye kakala.Türkiye'de bu hep yapılıyor.bunlara prim vermeyelim arkadaşlar.

Cevap Yaz
0
0
prenses58 (Amatör) | 27 Ağustos 2008, 23:36

lanet olsun ıcımdekı ınsan sewgısıne:) muro merakla beklenıyor

Cevap Yaz
0
0
cemolokko (Dublör) | 25 Ağustos 2008, 17:28

Nalet olsun içimdeki bu SİNEMA sevgisine diyorum :)))

Cevap Yaz
0
0
izmirlee6049 (Figuran) | 23 Ağustos 2008, 22:07

merakla bekliyorum.İyi veya kötü onu bilemem ama komik olacağını biliyorum..:)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz