Sinemalar.com

Vol.İ’nin Türkçe Fragmanı Yayında

Vol.İ’nin Türkçe Fragmanı Yayında
21 Ağustos 2008

120 milyon dolarlık yapım bütçesiyle gerçekleştirilen animasyon “WALL-E” hem dört dörtlük bir macera, hem de dört dörtlük bir komedi...

İnsanoğlu günün birinde artık yaşanmaz hale gelen dünyayı apar topar terk etmek zorunda kalsaydı ve son robotun fişinin çekilmesi unutulsaydı ne olurdu?

Kayıp Balık Nemo- Finding Nemo”nun Oscar ödüllü yazar-yönetmeni ve “İnanılmaz Aile-The Incredibles”, “Arabalar-Cars” ve “Ratatouille” gibi teknoloji harikası animasyon filmlerini gerçekleştiren Pixar Animasyon Stüdyoları’nın animasyon sihirbazlarından Andrew Stanton, “WALL-E” adlı kararlı bir robotu ve arkadaşlarının serüvenlerini konu alan kozmik macera komedide izleyiciyi çok da uzak olmayan bir galakside inanılmaz bir yolculuğa çıkaracak.

Sürprizler, aksiyon, kahkaha ve romantizmle dopdolu bir animasyon olan “WALL-E”nin Türkçe fragmanı Sinemalar.com’da. Keyfini çıkarın!

 
Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (29)

Avatar
TwostarT (Star) | 9 Mayıs 2011, 13:12

Çok harika bir filmdi bu yaa :) İzlerken çok sevmiştim Şiddetle tavsiye ederim..

Cevap Yaz
0
0
PiLeLe (Jön) | 8 Şubat 2011, 21:13

Bir robot bukadarmı sevimli olabilir yahu .) Çok ama çok beğendim bu filmi,gerçekten bir harika film yapmışlar.Şuanada kadar en sevdiğim animasyon filmi Kayıp Balık Nemo'ydu ama Wall-E onun yerini aldı.Umarım 2.side çıkar.Animasyon severler için çok iyi bir animasyon muhakkak tavsiye ederim...

Cevap Yaz
0
0
reyhanc (Figuran) | 6 Temmuz 2009, 14:03

izledim ve çok sevdim
herkese tavsiye ederim

Cevap Yaz
0
0
diazemk (Figuran) | 12 Nisan 2009, 02:32

anımasyonları cok sevıyorum wall.i izledıgım en ıyı anımasyon.. zaten oscarda aldı.. tek kelımeyle süper.. harıka bı askk.

Cevap Yaz
0
0
Techno1 (Figuran) | 2 Ekim 2008, 18:00

Çok güzel bir film.Zaten neredeyse beğnmeyen yok filmi.Herkesin izlemesini tavsiye ederim...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz