Çekimlerde Arı Zehiri Alan Gerard Butler Ölümden Dönmüş

21.10.2017 00:57

Vizyondaki Geostorm (Uzaydan Gelen Fırtına) filminin başrol oyuncusu Gerard Butler, çekimler sırasında 'sağlık takviyesi' niyetiyle kendisine arı zehiri enjekte ettirdiğini ancak işlerin umduğu gibi gitmediğini anlattı. 

Yönetmenliğini Dean Devlin’in yaptığı bol görsel efekt ve aksiyon dolu filme ilişkin katıldığı bir televizyon programında açıklamalarda bulunan 47 yaşındaki İskoç oyuncu, çekimler sırasında başından geçen talihsiz bir olaydan da bahsetti. 

Yoğun tempo sırasında vücudunu dinç tutabilmek ve ağır uzay kıyafetinin sebep olduğu kas ağrılarını dindirmek isteyen Butler, "İltihaplanmayı engelleyen ve faydalı çok sayıda bileşik içerdiği için arı zehiri alan bir kişiyi duymuştum. Ona ‘New Orleans’a gel, film çekimindeyiz’ dedim. Bana bir doz verdi, çok ilginçti, tüm vücudumda hissettim. Bunun üzerine bana 10 doz daha verdi, bu sefer etkisi ters tepti. Bir çeşit anaflaktik şoka girdim. Korkunçtu. Her yerimde böcekler varmış gibi hissediyordum, kalbim patlamak üzereydi. Hastaneye kaldırıldım ve bunun üstesinden gelmeyi başardım" dedi. 

İçerdiği doğal toksinlerden ötürü birçok tedavide kullanılan arı zehrinden 10 haftalık bir süreç ile yavaş yavaş alınması gereken miktarı bir kerede aldığını ve ölümden döndüğünü kaydeden Butler, iyileştikten sonra yeniden bir doz aldığını ancak bir faydasını görmediğini sözlerine ekledi. 

Gerard Butler’ın Jake Lawson karakterini canlandırdığı Geostorm (Uzaydan Gelen Fırtına) bugün sinemaseverlerle buluştu.