Pacific Rim Serisi King Kong ve Godzilla ile Birleşebilir

22.10.2017 11:38
Pacific Rim Serisi King Kong ve Godzilla ile Birleşebilir

Önümüzdeki yıl vizyona girecek Pacific Rim: Uprising filminin yönetmeni Steven S. DeKnight, serinin King Kong ve Godzilla yapımları ile birleşme ihtimalini birçok kez görüştüklerini ve ilerleyen zamanlarda bunun mümkün olabileceğini haber verdi. 

Bir röportaj sırasında konuyla ilgili soruya cevap veren Amerikalı yönetmen, "Bununla ilgili olarak bir sürpriz olduğunu söylemeyeceğim. Ancak bir kesişme ve birleşme konusunda birçok tartışma yapıldığını belirtebilirim. Pacific Rim evreninin, Legendary’nin Canavar Evreni’ne bağlanması fantastik olurdu, bu çok doğal bir adım gibi görünüyor" dedi. 

İlki 2013’te gösterime giren Pacific Rim filminin üçüncü devam halkasının da çekileceğini kaydeden DeKnight, "Kapsamlı bir planın parçası olarak üçüncü filminin ardından böyle bir birleşme gerçekleşebilir. Bu her zaman bir olasılık. Kesinlikten uzak da değil. Şimdilik sadece teoride olsa da iki evrenin hayranı olarak bunun gerçekleşmesini çok isterim" diye konuştu. 

Pasific Rim: Uprising 11 Mayıs 2018’de, Godzilla vs. Kong filmi ise 22 Mayıs 2020’de sinemaseverlerle buluşacak. Steven S. DeKnight, iki evrenin birleştiği filmlerin 2020'den sonra gelebileceğini sözlerine ekledi.