Sinemalar.com

Logan’ın Spin-off Projesi Geliyor

Logan’ın Spin-off Projesi Geliyor
25 Ekim 2017

Geçtiğimiz Mart ayında vizyona girip beklentilerin üzerinde bir etki oluşturarak gişede fırtına gibi esen Logan filminin spin-off (yan hikaye) projesi hazırlıklarına başlandı. 

Ünlü aktör Hugh Jackman’ın son kez Wolverine / Logan karakterine hayat verdiği yapımın yönetmeni James Mangold, filmde Dafne Keen’in canlandırdığı küçük mutant Laura Kinney / X-23'ün yeni projede başrolde olacağını haber verdi. 

İşin ilginç tarafı, bu projenin masaya yatırılmasının sebebi DC Comics karakteri Wonder Woman’ın beyaz perdede yakaladığı başarı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan James Mangold, şunları söyledi:

"Patty Jenkins’in (Wonder Women’ın yönetmeni) başarısı, stüdyoların kadın süper kahramanlardan korkmaması gerektiğini, yeni filmler çekilmesi gerektiğini pekiştirdi. Bu bize de daha fazla alan sağlıyor. Bizim de bir kadın kahramanımız var. Bu inanılmaz. Peki onunla ne yapacağız? Laura’nın senaryosu aşamasındayız, hayal ediyoruz."

Mangold, Laura’nın hikayesinin X-Men evreni içinde birçok yöne gidebileceğini ve yeni filmlere kapı aralayabileceğini sözlerine ekledi. 3 Mart 2017’de gösterime giren 97 milyon dolar bütçeli Logan, küresel çapta 617 milyon dolar gişe hasılatı elde ederek büyük başarı sağlamıştı.

Haber Kaynağı Collider

Tüm yorumlar (3)

Avatar
murataltiparmak (Amatör) | 25 Ekim 2017, 23:16

Vaay hastayım bu ufaklığa devamı gelsin tabiki çok seviyorum Dafne'yi (y) (y)

Cevap Yaz
0
0
Atalay Aslan (Amatör) | 25 Ekim 2017, 12:42

lanet olsun şu x-23 ü bir tek ben mi sevmiyorum

Cevap Yaz
1
1
murataltiparmak (Amatör) | 25 Ekim 2017, 23:17

Galiba... Ne sorunun var küçücük çocukla?

0
1
Mustafa Avşar (Amatör) | 25 Ekim 2017, 11:56

.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz