Ünlü Yönetmen Brett Ratner’a 6 Kadından Taciz Suçlaması

01.11.2017 19:44
Ünlü Yönetmen Brett Ratner’a 6 Kadından Taciz Suçlaması

Amerikalı ünlü yönetmen ve yapımcı Brett Ratner, aralarında ünlü aktrislerin de yer altığı 6 kadın tarafından cinsel taciz ile suçlanıyor. 

Hollywood’un Oscar’lı filmlerinin yapımcısı Harvey Weinstein ile patlak veren ve James Toback ile devam eden cinsel taciz skandallarının ardı arkası kesilmiyor. Kevin Spacey’nin yıllar önce bir çocuk oyuncuyu taciz etmeye çalışmasının ortaya çıkmasının ardından şimdi de 48 yaşındaki yönetmen Ratner, 6 kadın tarafından suçlanıyor. 

Ünlü oyuncu Olivia Munn, 2004 yılında After the Sunset filminin setindeyken Brett Ratner’ın karavanında bulunduğu sırada yönetmenin karşısına geçip mastürbasyon yaptığını iddia etti. Aktris Natasha Henstridge ise New York’ta bir apartman dairesinde Ratner’ın kendisini oral seks yapmaya zorladığını öne sürdü. Katherine Towne, Jamie Ray Newman ve ismi açıklanmayan diğer 2 kişi daha benzer suçlamalarda bulunuyor. 

Kariyeri boyunca birçok ünlü yapımın yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlenen Brett Ratner ise avukatı Marty Singer aracılığı ile yaptığı açıklamada, bütün taciz iddialarını reddettiğini söyledi.