Sinemalar.com

Önümüzdeki 10 Yılın Star Wars Filmleri Planlanıyor

Önümüzdeki 10 Yılın Star Wars Filmleri Planlanıyor
3 Kasım 2017

Lucasfilm Başkanı Kathleen Kennedy, gelecek 10 yıl içinde filmlere dönüşecek Star Wars (Yıldız Savaşları) hikayelerini ele aldıklarını ve üzerlerinde çalıştıklarını söyledi. 

Katıldığı bir programda açıklamalarda bulunan Kennedy, "Oturuyoruz ve önümüzdeki 10 yılın Star Wars hikayeleri ile Rey, Poe, Finn, BB-8 gibi yeni karakterlerle Episode 9’un da ötesinde nerelere gidebileceğimiz hakkında konuşuyoruz" dedi.  

Olasılıkların sonsuz olduğuna vurgu yapan Lucasfilm Başkanı, "Star Wars dünyasına girmek isteyen ve bizi henüz keşfetmediğimiz yerlere götürmeyi arzulayan insanlarla da çalışmak istiyoruz. Bu düşünce heyecan verici, çünkü çok, çok uzaklarda olan olağanüstü derecede büyük bir galaksi kurgusundan bahsediyoruz" diye konuştu. 

Gösterim tarihleri kesinleşen en yakın Star Wars filmlerinden Star Wars: The Last Jedi (Episode 8) 15 Aralık 2017’de, Solo: A Star Wars Story 25 Mayıs 2018’de, resmi adı henüz açıklanmayan Episode 9 ise 20 Aralık 2019’da sinemaseverlerle buluşacak. 

Haber Kaynağı Collider

Tüm yorumlar (1)

Avatar
birdy1907 (Jön) | 3 Kasım 2017, 00:36

1981 yılında yani on yaşında sinemada Yıldız Savaşları 5 İmparatorun Dönüşü filmini izleyerek Star Wars evrenine adım atan biri olarak Walt Disneye hakların satılmasıyla "tamamen duygusal" bir hale gelen Yıldız Savaşları serisinin zorlama hikayelerle nereye geleceğini doğrusu merak ve endişe ile beklemedeyim.

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz