Sinemalar.com

Creed 2’ye ‘Ivan Drago’ ve Oğlu da Geliyor

Creed 2’ye ‘Ivan Drago’ ve Oğlu da Geliyor
9 Kasım 2017

İlki 2015’te vizyona giren Creed’deki performansıyla 2016’da Oscar’a aday olan Sylvester Stallone, yönetmenliğini yapacağı devam filmi Creed 2’de tanıdık bir karakter ve onun oğluna da yer verecek. 

Ryan Coogler’ın yönettiği Creed’de uzun yılların ardından yeniden Rocky Balboa karakterine hayat veren 71 yaşındaki Stallone, performansıyla göz kamaştırmış ve 1976’daki Rocky’den sonra ikinci kez Oscar’a aday olmuştu. 30 yaşındaki Michael B. Jordan’ın oyunculuğu da büyük beğeni toplamıştı.

Creed 2’de ise ilk kez Rocky IV'te (1985) Ivan Drago karakterini canlandıran Dolph Lundgren ile Drago’nun oğlu rolünde 21 yaşındaki Amerikalı dövüş sanatları sporcusu Sage Northcutt’ın yer alacağı belirtiliyor. 

Geçtiğimiz günlerde kendisiyle yapılan bir röportajda Creed 2’nin seçmelerine girdiğini belirten Northcutt, çok sıkı çalıştığını ve Ivan Drago’nun oğlunu canlandırmanın çok eğlenceli olacağını söyledi. 

Çekimlerine önümüzdeki Şubat ayında başlanacak olan filmin 2018’in sonlarına doğru vizyona girmesi bekleniyor. 

Haber Kaynağı Screen Rant

Tüm yorumlar (1)

Avatar
salamanto (Dublör) | 8 Kasım 2017, 22:56

Northcutt tip olarak İvan Drago'yu andırıyor olsa da 1.96'lık Dolph Lundgren'den 13 santim kısa. Michael B. Jordan ile neredeyse aynı boydalar.

Rocky 4'teki Davud ve Golyat (dev) esinlenmesinin bu filmde başarılı olma şansı çok düşük görünüyor. Muhtemelen Northcutt'ı olduğundan daha iri göstermek için çeşitli hilelere başvurulacaklar. Ama 2 metrelik gerçek bir devin yaratacağı gerçekliği yakalamaları çok çok zor olacaktır.

Cevap Yaz
0
3
Görüşleriniz