Sinemalar.com

'Vampir Morbius’un filmi çekilecek

'Vampir Morbius’un filmi çekilecek
13 Kasım 2017

Sony Pictures’ın Marvel çizgi romanlarındaki anti-kahramanlara yönelik filmlerine bir yenisi daha ekleniyor. Örümcek Adam’ın düşmanlarından Vampir Morbius beyaz perdeye uyarlanacak. 

İçinde Örümcek Adam’ın yer almayacağı bir spin-off (yan hikaye) filmi olarak planlanan Vampir Morbius’un senaryosunu Dracula Untold, Gods of Egypt ve Power Rangers’tan hatırladığımız Burk Sharpless ve Matt Sazama’nın yazacağı belirtiliyor. 

Filmin yönetmeni, oyuncu kadrosu, çekimlerine ne zaman başlanacağı ve vizyon tarihi henüz kesinlik kazanmadı. Başrolünde Tom Hardy’nin oynadığı bir başka Örümcek Adam spin-off’u Venom’un çekimleri şu sıralarda ABD’nin Atlanta kentinde devam ediyor. 

Roy Thomas ve Gil Kane tarafından ilk kez 1971’de çizilen Dr. Michael Morbius, ters giden bir deney sonrası vampire dönüştükten sonra birçok macerada kötü karakter olarak okuyucuların karşısına çıkmıştı.  

Örümcek Adam’ın kullanım haklarını Marvel Sinematik Evreni’ne geri satan Sony’nin, bu süper kahramanın düşmanlarını merkeze alan filmleri ne kadar başarılı olacak yakında öğreneceğiz. Venom, 5 Ekim 2018'de gösterime girecek.

Haber Kaynağı Collider

Tüm yorumlar (1)

Avatar
ufuk_faruk (Profesyonel) | 14 Kasım 2017, 05:03

Şimdi bunlar şımardılar. Genç görünen bir spiderman var bütün kötü kahramanları bunla savaştıracaklar. Her sene filmini de çekeceler. Her şeye de dahil edecekler. Spidermanin ekmeğini yiyemedi Sony. 2 tane başarısız film çekince bu kahraman da ortak oh kebap. Çekin bakalım ne kadar spiderman senaryosu karakteri varsa çekin bakalım.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz