Engin Günaydın da Cem Yılmaz’a cevap verdi

24.11.2017 10:34
Engin Günaydın da Cem Yılmaz’a cevap verdi

Cem Yılmaz’ın, “Komedyenler arasında sonuncuyum. Çünkü hepsine tur bindirdim” sözlerine ilişkin Engin Günaydın, “Haberimiz olsaydı biz de gardımızı alırdık” dedi. 

45 yaşındaki oyuncu, “Ben rakip olarak değil, partner olarak düşünüyorum. Komedide rakip yoktur. Kimseyi rakip görmüyorum. Herkes kendi alanında hareket ediyor. Bundan sonra bize de haber verirlerse sevinirim. Haberimiz olsaydı biz de gardımızı alırdık” diye konuştu. 

Cem Yılmaz’ın sözlerine ilk cevap usta oyuncu Yılmaz Erdoğan'dan gelmiş, “Ben o yarışı görmedim, ne zaman yapmış?” demişti. Beşiktaş Kültür Merkezi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen İstanbul Komedi Festivali’nde konuşan Erdoğan, çok sayıda komedyenin izleyiciyle buluşmasını sağlayan organizasyonda yer almayan Cem Yılmaz’la ilgili, “Kapımız her zaman açık. Fakat Cem’in şu an oyunu yok. Belki seneye” diye konuşmuştu.

Gülse Birsel’in yazdığı ve Engin Günaydın’ın rol aldığı Aile Arasında komedi filmi 1 Aralık 2017’de gösterime giriyor. Cem Yılmaz’ın Arif v 216 filmi ise 5 Ocak 2018’de sinemaseverlerle buluşacak.