Sinemada 71 saat boyunca Game of Thrones izlediler!

01.12.2017 11:03
Sinemada 71 saat boyunca Game of Thrones izlediler!

İngiltere'nin başkenti Londra'daki bir sinema salonu, sevilen dizi Game of Thrones'un tamamının izlenildiği bir maratona ev sahipliği yaptı. 350 kişiyle başlayan etkinlik 7 kişiyle tamamlanabildi.

Londra’daki Prince Charles Sineması’nda geçtiğimiz Pazartesi akşamı başlayıp dün akşam biten ilginç etkinlikte, popüler fantastik kurgu dizisinin 7 sezonundaki toplam 67 bölüm ardarda gösterildi.

Sosyal medyadan duyurulan etkiliğine katılımcılar başta büyük ilgi gösterdi. Maraton öncesinde izleyicilere içinde kişisel temizlik ürünleri olan bir çanta verildi. Sinema salonunda 4 gün boyunca kalmayı başaran 7 kişi, 1 yıl yetecek kadar pizza ödülünün de sahibi oldu.

Maratonun sonuna ulaşabilen Game of Thrones hayranları, “kesinlikle uykusuz kalmaya değdi” yorumunu yaptı. Dizide Septa Unella karakterine hayat veren İngiliz oyuncu Hannah Waddingham da bir ara maratona konuk oldu.

Çekimleri Kuzey İrlanda’da devam eden Game of Thrones’un sekizinci ve final sezonunun 2018 sonu ya da 2019’da yayınlanması bekleniyor.