Sinemalar.com

‘Güneşin Oğlu’nun Çekimleri Bitti

‘Güneşin Oğlu’nun Çekimleri Bitti
23 Eylül 2008

Haluk Bilginer ve Özgü Namal, “Polis”ten sonra yine Onur Ünlü\'nün yönettiği “Güneşin Oğlu” adlı komedi filminde bir araya geldi. Çekimleri tamamlanan filmde Haluk Bilginer ve Özgü Namal’ın yanı sıra Bülent Emin Yarar, Hümeyra, Köksal Engür, Ahmet Kural, Tansu Biçer, Görkem Yeltan ve Burçin Yıldırım gibi tanınmış oyuncular rol alıyor. Film, Güneş\'in oğlu olduğunu öğrenen ve ruhu çevresindeki insanların bedenlerine girip girip çıkan Fikri Bey’in komik hikayesini anlatıyor.

07 Kasım 2008’de vizyona girecek “Güneşin Oğlu”  filminin senaryosunu da imza atan Onur Ünlü, filmini fantastik mavra olarak tanımlıyor. Eylül ayında çekimleri tamamlanan film komik ve eğlenceli olmasının yanı sıra şaşırtıcı ve zeki bir yapım olarak dikkat çekeceğe benziyor.

Filmin Konusu:

Bütün hayatını bir mucize bekleyerek geçiren Fikri Şemsigil, sonunda bu mucizeyi yaşar ve \'Güneşin Oğlu\' olduğunu öğrenir. Fakat yaşadığı mucize, düşündüğünün aksine Fikri Bey\'in hayatını alt üst eder. Fikri Bey\'in ruhu artık, çevresindeki insanların bedenlerine girip çıkmaktadır. Ve sonunda Fikri Bey, bu kez, yıllarca beklediği mucizeden kurtulmak için, gerçeklerin peşine düşmek zorunda olduğunu anlar. Olaylar çığırından çıkmıştır. Peki, karşı apartmandaki komşusu dünyalar güzeli kız ne olacaktır?

Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (22)

Avatar
buyukkopru (Amatör) | 3 Aralık 2009, 15:19

öncelklee ben flmi çook begendm yeni izledm gerçi :D flm sıkılmadan çok garip konusu olan bakalm bu sefer km kimin içine gircek dedgm bi filmdi çook gzldi bence :D:D ama flmin başında bu olay gerçk hayattan alınmştr yazısını okuynca babamla heralde dram bir flm vee ilgnş olcak dedk ama flm gitgide  gariplşti :D:D ama bnce oyunclarn performansları bncee harika bi flm olmş ztn haluk blginer vardı fazla söze gerk ellerine saglıkk ((((:
 

Cevap Yaz
0
0
neev (Profesyonel) | 4 Kasım 2008, 22:25

bir an önce izlemek istediğim bir film
vizyona girmesini sabırsızlıkla bekliyorum

Cevap Yaz
0
0
kuzeydebiryer (Profesyonel) | 5 Ekim 2008, 14:22

şaşırtıcı ve zeki bir yapım iddiasına sahip bu film Haluk Bilginer'i kadrosunda barındırdığı için oldukça ilgimi çekti.

Cevap Yaz
0
0
sailorweb (Figuran) | 30 Eylül 2008, 15:49

Sırf Haluk Bilginer için bile gidilebilir. Merakla bekliyorum.

Cevap Yaz
0
0
peekay (Artist) | 27 Eylül 2008, 11:52

yorumlara şöyle bir göz attım da...genelde özgü namal dan şikayetçi olunmuş.arkadaşlar farkındamısınız bilmem ama bu aralar sinema filmi denince akla iki isim geliyor.biri özgü namal diğeri özge özberk...ben başka isim düşünemiyorum ama hani ahu türkpençe ve asi dizisinde asi yi oynayan güzel oyuncumuz(kusura bakmayın adını hatırlayamıyorum) da olabilirdi tabi...bu oyuncuları da sinema filmlerinde görmek isteriz tabi dizi çekimlerinden boş zamanları kalırsa...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz