Sinemalar.com

‘Aquaman’ filminden ilk görsel yayınlandı

‘Aquaman’ filminden ilk görsel yayınlandı
8 Aralık 2017

Yönetmenlik koltuğuna James Wan’ın oturduğu DC Comics solo filmi Aquaman'den ilk fotoğraf paylaşıldı. 

Sevilen kahraman Arthur Curry / Aquaman karakterini yeniden canlandıran 38 yaşındaki Amerikalı oyuncu Jason Momoa, buharlı, gizemli, belli belirsiz bir fabrika - laboratuvar ortamında, bir muhafız ya da askerin yanından geçerken görülüyor. 

En son Justice League (Adalet Birliği) filminde boy gösteren karakterin, James Wan’ın elinde bambaşka bir etkiye sahip olacağı, bu sebeple hayranlarının filmi merakla beklediği ifade ediliyor. 

Momoa’nın yanı sıra Willem Dafoe, Amber Heard, Dolph Lundgren, Patrick Wilson ve Nicole Kidman’ın da rol aldığı Aquaman, 21 Aralık 2018’de sinemaseverlerle buluşacak.

Haber Kaynağı EW

Tüm yorumlar (3)

Avatar
Terekeme (Dublör) | 14 Aralık 2017, 18:14

Adalet Birliği'nin devam filmlerinin sağlam temellerde olması için özellikle işlenmesi gereken bir karakter Aquaman. Marvel bu işi çok iyi yapıyor ve bağlıyor filmlerini. DC ise umarım bu tek süperkahraman filmlerini iyi işler ve gelecek yapımlar için alacağımız seyir keyfini arttırır.

Cevap Yaz
0
0
johnkramer3 (Artist) | 8 Aralık 2017, 18:15

Warner Bros dc filmlerinde yönetmenlere saygısı olmadan filmi istediği gibi sürekli değiştirip duruyor. James Wan gibi kaliteli bir yönetmenin elinden dc'nin en iyi filmini izleyebiliriz. Tabi Warner Bros rahat durursa.

Cevap Yaz
0
0
mert_turker1 (Amatör) | 8 Aralık 2017, 13:58

yalnız çok doğru söylenmiş.James wan dokunduğu her projeye kendi etkisini katan,mükemmel biri..

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz