Sinemalar.com

Robin Hood’dan ilk görseller yayınlandı

Robin Hood’dan ilk görseller yayınlandı
12 Aralık 2017

En son Russell Crowe’un 2010’da canlandırdığı Robin Hood karakteri beyaz perdeye geri dönüyor. Kingsman: The Golden Circle’dan hatırlayacağımız Taron Egerton’ın Robin Hood’a, Jamie Foxx’ın da Little John’a hayat verdiği yapımdan ilk fotoğraflar paylaşıldı. 

Lionsgate yapımcılığında çekilen ve yönetmenliğini Peaky Blinders’tan Otto Bathurst’ın üstlendiği filmin senaryosu ise Joby Harold’a ait. Oyuncu kadrosunda Jamie Dornan, Eve Hewson ve Tim Minchin de bulunuyor. 

Haçlı seferinden dönen Robin Hood’un İngiliz kraliyetine karşı yürüttüğü aksiyon dolu mücadelesinin anlatıldığı klasik hikayeyi yeniden ele alan film, 21 Eylül 2018’de sinemaseverlerle buluşacak. 

Haber Kaynağı Gizmodo

Tüm yorumlar (4)

Avatar
Terekeme (Dublör) | 14 Aralık 2017, 02:27

Robin Hood gibi efsane bir karakterin tekrar tekrar filmlere konu olması doğal. Ama şunu söylemek isterim bir fark koyulması gerekiyor aynı konuyu işlemiş diğer filmlere göre. Kimisi oyuncu üzerinden pazarlar filmini kimisi de halı işler gibi işler filmi.Bu filmde oyuncu faktörü üzerinden yürünülemeyeceğine göre filmin iç dünyasında bir fark yaratmış olmalarını umalım.

Cevap Yaz
0
0
deckard (Artist) | 12 Aralık 2017, 22:28

Little Johnu zenci yapmışlar.Allah belanızı versin.

Cevap Yaz
0
0
kemerlee (Jön) | 12 Aralık 2017, 19:48

Hay Robininize de Hood'unuza da aynı şeyi kaç bin kere çekeceksiniz. Errol Flynn dan tutun Kevin Kostnera kadar hepsi kötüydü. Russell Crowe ki ise ilginçti ama oda iyi değildi.

Cevap Yaz
0
0
fevzitetik (Amatör) | 12 Aralık 2017, 18:21

daha iyi oyuncular olabilirdi

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz